"Ten, čo sa nám môže pozrieť do očí", Vladimír Palko

Môžeme sa vám pozrieť do očí, tak sa píše na billboarde novovzniknutej strany KDS (Konzervatívny Demokrati Slovenska). Billboard samotný je, že vraj sporný, pretože porušuje zákon o prezidentskej kampani, ale o tom možno inokedy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)
Obrázok blogu

Ešte k nám ani neprišla jar a Vladimír Palko, medzi inými aj odborník na interupcie, sa prebudil. V poslednom čase vídam jeho reakcie a vyhlásenia dosť často,samozrejme blížia sa voľby, jednak prezidentské, v ktorých sa o prezidentský post uchádza aj Palkov konzervatívny spolubojovník František Mikloško, ktorý si na moje počudovanie ešte stále nezmenil meno, pretože jeho menovec sa netají homosexualitou, ktorá je podľa nejedného konzervatívca označovaná za chorobu, ale blížia sa aj voľby parlamentné. Neexistuje lepší spôsob na to, ako zviditeľnit svoju stranu, a to chrliť kritiku či už na opozíciu, na ktorú "kydá" veľmi rád, pretože má malé preferencie, ale aj na koalíciu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Veľmi rád sa púšťa najmä do svojej bývalej politickej frakcie KDH, ale nič nedaruje ani SDKÚ. Minule jeho excelencia pán Vladimír Palko vyjadril, že opozícii chýba akýsi politický étos. Nepatrí aj pán Palko náhodou do opozície?! Och, toľká sebakritia! Opäť nezabudol vytiahnuť aj zmluvu o výhrade svedomia: "Dnes v západnej Európe vyhadzujú ľudí z práce, ktorí chcú vykonávaťsvoju prácu v súlade so svojím kresťanským svedomím. Dnes prichádzajúna západe o prácu sudcovia, ktorí nechcú podľa zákona o adopciáchhomosexuálnymi pármi zverovať deti do starostlivosti takýmto párom.Prichádzajú o prácu pracovníci magistrátov, ktorí nechcú sobášiť dvochmužov. To sa reálne deje. Zmluva o výhrade vo svedomí mohla byťpilotným projektom pre celú Európu ako riešiť koexistenciu kresťanskéhoa sekulárneho," Palko sa sťažuje, že vyhadzujú ľudí z roboty za to, že porušujú zákony. Sudcov za to, že sa neriadia podľa zákonov, v dnešnej spoločnosti, ktorej zákony sú postavené na liberálnych hodnotách, vychádzajú z histórie, si pán Palko dovolí tvrdiť, že ludia nemusia konať vo svojom zamestnaní, tak ako im to prikazuje zmluva, na ktorú dobrovoľne pristúpili, podotýkam dobrovoľne, nemáme socializmus.

SkryťVypnúť reklamu

SDKÚ podľa neho potápa KDH, čo si myslím, že by Mikuláš Dzurinda nepripustil, pretože je v mocenských záujmoch obidvoch strán sa navzájom podporovať, pretože vždy budú profitovať jedna z druhej. KDH mení lídra, tak uvidíme či zdvihne KDH preferencie, každopádne si myslím, že to je aj v záujme pána Dzurindu.

Nebudem o tom ďalej písať, lebo viem, že je to uzavretý kruh, konzervatívci si budú mleť svoje, katolíci tiež, liberáli detto a lavičiari to isté. Ja len chcem povedať, že sa mi zdá, že pán Palko už hovorí do vetra, jeho reči možno nadchnú Štefana Hríba, ale slovenský katolík už volí súdruha Roberta, lebo už nie je u neho prvoradé presvedčenie, ale peniaze.

Roman Kalina

Roman Kalina

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám rád hovädzí jazyk v aspiku, ruské vajce, utopence, bulharské mojito, šušťáky, mastné vlasy, karpiny v očiach, neostrihané nechty na nohách, priblblé otázky, Roberta Fica, drišľak, Senzus, RTVS, rádio Devín, Miša Gučíka ako Blade-a, bigotných katolíkov, chlpaté pazuchy, rakúskych colníkov, slovenských policajtov, východňarov, turecké záchody, ponožky v sandáloch, české zadovky a predovky, tričká bez rukávov, slovenských predavačov, slovenských čašníkov, stredoškolské učiteľky s "profesorským titulom", dementných ľudí, bratislavské cesty, kórejské autá, zarytých nacionalistov, poľskú hydinu, vytetované čínske znaky, ženskú "inteligenciu" golf a iné nekontaktné športy. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu