Zásadový Štefan Hríb?!

Nedávno si listujem v týždenníku .týždeň a narazil som na podivuhodnú vec. Týždenník týždeň, ktorý jeho šéfredaktor prezentuje ako spravodlivý, týždenník, ktorí bojuje proti bezpráviu, je zarytým odporcom komunizmu a všetkého čo má s komunistami dočinenia.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (30)
Štefan Hríb
Štefan Hríb (zdroj: Pokec.sk)

V poslednom čísle týždňa som však našiel reklamu na SDĽ. Strana demokratickej ľavice, je strana, z ktorej vzišiel napr. Robert Fico, a medzi jej členov patri mnohí bývalí komunisti. Teraz je členom predsedníctva aj náš „najznámejší“ kajakár Juraj Bača.

Štefan Hríb – zásadový človek (teda aspoň sa tak na verejnosti prezentuje), katolík a bojovník proti nespravodlivosti, si do svojho časopisu uverejní reklamu na ľavicovú stranu, ktorá vyznáva režim, na ktorý Hríb nepozná pekný prívlastok. Je teda hríb až tak zásadový? Svoju reláciu lampa, ktorú po tom ako ju zrušili na STV, začali vysielať na JOJ-ke. Podotýkam, že Hríb predtým TV JOJ nazval ako tupú televíziu. Týždenník týždeň, v časoch jeho začiatku bol v rukách Ladislavá Reháka, ktorému hrozili doživotie za vydieranie.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zdá sa, že príslovie vodu káže víno pije je tu na mieste. Dokonca v tomto prípade platí aj staré známe: Peniaze nesmrdia.

Roman Kalina

Roman Kalina

Bloger 
  • Počet článkov:  25
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Mám rád hovädzí jazyk v aspiku, ruské vajce, utopence, bulharské mojito, šušťáky, mastné vlasy, karpiny v očiach, neostrihané nechty na nohách, priblblé otázky, Roberta Fica, drišľak, Senzus, RTVS, rádio Devín, Miša Gučíka ako Blade-a, bigotných katolíkov, chlpaté pazuchy, rakúskych colníkov, slovenských policajtov, východňarov, turecké záchody, ponožky v sandáloch, české zadovky a predovky, tričká bez rukávov, slovenských predavačov, slovenských čašníkov, stredoškolské učiteľky s "profesorským titulom", dementných ľudí, bratislavské cesty, kórejské autá, zarytých nacionalistov, poľskú hydinu, vytetované čínske znaky, ženskú "inteligenciu" golf a iné nekontaktné športy. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu