Zo Slobody a Solidarity je Smútok a Sklamanie

Vážený pán minister Krajcer, verím, že sa máte dobre a že si Vaša rodina alebo blízki nevšimli na Vás v poslednom čase nejaké zmeny v správani alebo tak. Teda, v to dúfam. Mám totižto vážne podozrenie, že buď ste boli na nejakej parádnej dovolenke v Karibiku a trochu ste to s vyhrievaním sa na slniečku prehnali alebo Vás nejaký truľo na golfe nechtiac tresol palicou po hlave alebo ste sa, nedajbože, udreli do hlavy pri inej pohybovej aktivite. Každopádne, mali by ste sa dať čo najskôr dokopy, pán minister.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (14)
Obrázok blogu

To by ani jednému besnému psovi na okraji sídliska Luník deväť v tom najšialenejšom sne nenapadlo, čo ste Vy schopný jednou nevinnou tlačovečkou na rezorte kultúry spôsobiť. Pevne verím, že nebude trvať dlho a niekto rozumný Vám prehovorí do duše, pôjdete sa trošku poprechádzať do Sadu Janka Kráľa alebo, ešte lepšie, niekam na čerstvý vzduch do hôr alebo tak. Viete, pán minister, ja si uvedomujem, že sú na Vás vyvíjané obrovské tlaky a bársjakí lobisti a neviem kto Vás celé dni naháňa, ale tak zdravie by ste si mali šetriť. To Vám za ten stres nestojí!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pozrite sa, pán minister, ja Vás chápem, že s tým bordelom v Mlynskej doline už treba niečo urobiť a že ste možno nečakane dostali maximálne neodolateľnú chuť prejaviť toho hrdinu, ktorý vo Vás driemkal doteraz, ale nechceli by ste sa skôr zamyslieť nad tým, ako ukončiť vykorisťovanie detí v Afrike? To je tiež veľmi zaujímavá téma. A možno by Vás v OSN zaplatili lepšie. To Vám kto toto poradil, pán minister? Dúfam, že ste si uvedomili alebo Vám niekto minimálne naznačil, že tým, čo ste predviedli dnes, ste sa veľmi dotkli veľkého, naozaj veľkého množstva mladých pohodových ľudí na Slovensku.

Ja som Vašu stranu nevolil, pán minister. Našťastie! Aspoň nemusím mať výčitky svedomia, čo som tejto krajine spôsobil. Podieľať sa na ničení aj toho kúska, čo tu robí dobrotu, čo nás uisťuje, že to tu nie je až také zlé, čo nám robí radosť, čo nás teší každý deň, čo nám dáva možnosť prejaviť sa, prezentovať... To myslíte skutočne vážne? Bodaj by bol apríl, pán minister, aj ja by som sa tomu tešil. Ozaj, boli ste niekedy na Pohode? Nepôjdete s nami budúci rok? Booknem Vám jeden stan v Kempingski. Čo Vy na to?

SkryťVypnúť reklamu

Zo Slobody a Solidarity ste urobili, a čo je na zaplakanie, aj stále robíte "Smútok a Sklamanie". Veru smutno mi bolo, pán minister, keď som si predstavil všetkých mojich kamarátov, ktorí volili Vašu stranu a sú FM positive, tak ako ja. To pre toto si mali na Vás vyhradiť hodinu uprostred prekrásnej slnečnej soboty? A ja idiot som ešte obvolával ľudí, že koho majú krúžkovať!? Gayovia sú Vám povďační za registrované partnerstvá a aj tá Maja sa tu odrazu akosi pohodlnejšie fajčí. Pochváľte marketérov, pán minister. Že veľmi dobrá robota. Spapalo sa, hojne sa spapalo!

Pán minister, skúste, prosím Vás pekne, ešte trochu porozmýšľať. Natáskujte poradcov, nech hľadajú ďalej. Určite existujú aj iné možnosti, ako to dať do poriadku. Toto nie, toto naozaj nie je tá správna cesta, pán minister. Buďte chlap a príjmite väčšie výzvy! Čo tak zrušiť STV celú? Však už ani na športové prenosy to nie je dobré. Však to za dobu svojho fungovania, teda okrem Rybníčkovej éry, dovolím si tvrdiť, nemalo zásadný spoločenský či kultúry význam pre túto krajinu. Je mi smutno, pán Krajcer. Vy totižto veľmi hlúpo a nerozvážne hasíte to, čo Vás nepáli, aby ste zachránili to, čo už, žiaľbohu, dávno zhorelo.

SkryťVypnúť reklamu

So želaním skorého uzdravenia a s úctou,

Martin Rončák

PS: A odkážte, prosím, Riškovi, že balónik už môže pustiť.

Martin S. Rončák

Martin S. Rončák

Bloger 
  • Počet článkov:  61
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Blázon. Miluje silné preso s mliekom, Piknik a leto. Neznáša zlých a zákerných ľudí, násilie a cviklu. Doraziť ho vedia najmä dôchodcovia v Tescu a pubertálne pipky v kine. Pracuje a študuje. Teda, snaží sa študovať. Jeho konanie sa nedá predvídať. Cez víkend s ním chcete ísť na pivo, on medzičasom zdrhne do Budapešti, Prahy alebo Kokavy nad Rimavicou. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu