Vážený pán Matovič,

Keďže nemám vaše telefónne číslo ani poštovú či mailovú adresu, rozhodol som sa Vás osloviť touto formou komunikácie. Priznám sa, že v poslednom období sledujem politické dianie možno na 50%. Popri letmom sledovaní diania v EU, na Ukrajine, aktivít novozvoleného prezidenta či parlamentných návrhov, som mal možnosť dnes vo večerných správach postrehnúť opäť nejaký „mediálny“ útok na p.Procházku – s oslovením typu „zločinec, klamár...atd.“

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

 Ak dovolíte, poviem Vám k tomu dva moje postrehy, alebo teda dve myšlienky, ako to vnímam ako občan, ktorý sa čiastočne zaujíma o politické dianie na Slovensku.

  1. Po dvadsaťročnej priepasti na slovenskej politickej scéne večného sľubovania politikov, sa tu ukazuje prinajmenšom snaha spravovania štátu so zdôraznením vyvodenia politickej zodpovednosti - čo samozrejme tým „klasickým“ politikom moc nevonia. Z druhej strany sa hneď začínajú útoky s obvineniami typu “zločinec“ za nahrávku s hlasom pána „P“, ktorý mal žiadať inzerciu bez dokladu. Povedzte mi, to ste vtedy nahrával ako jeho priateľ?....Ak ste mal podozrenie zo spáchania nejakého „zločinu“, prečo ste sa hneď neobrátil na orgány, ktoré riešia tak „závažné“ zločiny???

  2. A len tak mimochodom, na tie zločiny, ktoré umožňovali a naďalej umožňujú, že sa rozkrádala a ďalej rozkráda naša republika budete kedy upozorňovať?... tie sú menej podstatné? – myslím, že tie až tak neohrozujú „pohodu“ a zodpovednosť politikov.

Práve na toto, na vyvodenie politickej zodpovednosti vo všetkých doterajších odhalených megapodvodoch, a zákonného umožňovania iného tunelovania nášho štátu čakajú občania našej krajiny. Podstatné pre občanov Slovenska je sociálna, ekonomická a morálna budúcnosť našej krajiny a jej zodpovedné spravovanie. Prosím Vás, skúste sústrediť viac energie na toto a nie na neustále poukazovanie na to, kto by mal ísť na detektor lži.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

S úctou za „obyčajných ľudí“ obyčajný občan....

Jozef Rošťák

Jozef Rošťák

Bloger 
  • Počet článkov:  34
  •  | 
  • Páči sa:  0x

...som obyčajný človek, ktorého zaujímajú veci aj "za vlastným plotom"... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu