Čo je s tými vakcínami?

Nepomáha nič. 43% ľudí je začkovaných a aj tak je to tu znovu. Hromadné obmedzenia pre rôzne skupiny ľudí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Celý rok nám politici spolu so svojimi médiami sľubujú trvalú ochranu pred Kovidom ak sa necháme zaočkovat. Vraj očkovaným vrátia slobodu (!). 

Naskôr malo slobodu priniesť povestné celonárodné testovanie. Nepodarilo sa. Ďalším pokusom má byť očkovanie. Obrovská kampaň, vysokánske výdavky a ďaľšia blamáž.

Kovid je tu znova, presne tak, ako pred rokom. Prichádza na jeseň do Európy pravidelne, bez ohľadu na to, čo si politici a ich poradcovia vymyslia. Nakazených a chorých očkovaných je stále viac. Dobre to ukazujú čísla z Česka (https://www.idnes.cz/koronavirus/statistiky#hospitalizace).

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nie je to ale žiadne prekvapenie. Tak to vyzerá, keď sa očkuje experimentálnou látkou, pričom výrobcovia nič negarantujú. Testovacie štúdie prebiehajú za pochodu na nič netušiacich občanoch a realita potvrdzuje smutné skutočnosti. Nejasná účinnosť, ktorá po polroku zrejme klesá na minimum, závažné vedľajšie účinky. Očkovaní sa infikujú, sami sú infekční a mnohí aj ochorejú.

Politici su bezradní, niektorí zvažujú, či uznať chybu. Nakoniec sa, ako obyčajne, presadí klasická metóda. Nájsť vinníka a ukázať naňho prstom. Určite tušíte, kto to je.

Správne. Je to neočkovaný občan. Vyzerá to tak, že hádam môže aj za to, že očkovaným nefunguje vakcína.

Skryť Vypnúť reklamu

Vláda to ale naozaj nemá ľahké. Neočkovaných musí presvedčiť, že vakcíny účinkujú, aby sa nechali očkovať, očkovaných zas musí presvedčiť, že vakcíny až tak nefungujú, aby sa nechávali očkovat opakovane.

Nová agenda sa ale už ponúka. V Rakúsku je na spadnutie všeobecné povinné očkovanie. Málo účinné, ale povinné.

Možno je na čase zakričať, že kráľ je nahý.

Vladimir Rucel

Vladimir Rucel

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  4x

Zaujímam sa o spoločenské dianie, ekonomiku a kultúru. Odľahčene glosujem udalosti z týchto oblastí. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu