MacPlanet.sk už čoskoro!

Dovolím si vám v krátkosti predstaviť nový slovenský portál o Macoch a všetkom okolo nich, ktorý bude spustený v krátkom čase.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (28)

MacPlanet.sk bude čo najčastejšie prinášať informácie, testy, návody a mnoho iných informácií užitočných pre majiteľov Macov. Zameranie bude hlavne na aktívnych pokročilých používateľov, ale aj na tých, čo by radi vedeli o svojom počítači viac či chceli s ním efektívne pracovať.
 Venovať sa budeme aj testom, či už programov alebo aj rozsiahlejším testom hardvéru, rôznym návodom, urýchlujúcim postupom alebo šikovným trikom. Ukrátený zrejme nebudú ani tí, čo by sa radi dozvedeli niečo o UNIXe, teda systéme, na ktorom MacOS X stojí. Veľa ľudí sa pri bežnom používaní s UNIXom nikdy nestretne, ale aj pre nich môže byť práca s ním užitočná.
 Okrem článkov budeme vyrábať aj podcasty, ktoré budú jednak samostatným informáčným médiom, ale aj doplnkom ku článkom.
 Na portál budú písať aj stáli aj príležitostný redaktori. Medzi tými stálimi uvidíte aj moje meno, Už tu mám rozpísaný prvý článok, takže sa máte na čo tešiť.
 Samotný portál ešte nefunguje, ako som napísal, spustíme ho v blízkej dobe. Už dlhšiu dobu však funguje fórum. Smelo sa prídite pozrieť!
 No a keď bude portál spustený, tu sa samozrejme objaví o tom informácia.

Samuel Kolesár

Samuel Kolesár

Bloger 
  • Počet článkov:  52
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Technicky založený typ. Snažím sa po svete chodiť s otvorenými očami. (na fotke v Mercedese SL) Zoznam autorových rubrík:  AutáPočítačeZo životaTechnikaAuto newsArchitektúraAutá snov-seriálSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu