S Apple predajňami sa v Bratislave roztrhlo vrece

V krátkom čase v Bratislave otvoria až dve nové predajne s produktami Apple a príslušenstvom. Z nich jedna už zajtra!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)


Tá, čo sa otvára zajtra, bude klasický iStyle obchod. iStyle je firma, ktorá v strednej európe (konkrétne v Čechách a na Slovesku-majú obchody v Prahe, Brne a Košiciach). A tá sa rozhodla otvoriť obchod aj v Bratislave. Bude to teda už štvrtý tunajší Apple Store.
Obchod bude sídliť v zaujímavých priestoroch na Hviezdoslavovom námestí, a ako som sa tak pozeral do výkladu, vyzeralo to byť celkom veľké. Či to tak aj je, uvidíme už zajtra, pretože zajtra o 15:00 sa obchod otvára. Zároveň pri otvorení sa začne tri dni trvajúca akcia: iPod nano 2GB bude o 2000 korún lacnejší ako normálne.
Takýto bol stav dnes krátko pred treťou:

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
iStyle dnes krátko pred treťou: napravo dvere za lešením, pod tabulou výklad
iStyle dnes krátko pred treťou: napravo dvere za lešením, pod tabulou výklad 


Ako vidíte, tabula je ešte na zemi, asi ju išli práve vešať. A vnútri niečo vŕtali. Ale počítače tam už naukladané sú, a zdalo sa mi že aj tristo iPodov ako príprava na akciu sú už v poličkách.
No každopádne ja tam zajtra budem hneď po škole stáť a už podvčer sa môžete tešiť na komentáre a fotky.

Teraz ešte k tomu druhému spomínanému novému Apple Storu:
Ten bude v Polus City Centre. Áno, už tam jeden je, ALE:
ten už nevyhovuje požiadavkám jednak zákazníkov, a aj prevádzkovateľa, firme Software Partner. Predsa len, bolo to prvé Apple Centrum na Slovensku (a možno aj v Európe či vo svete-samotný Apple začal „kamenné" Apple Story otvárať až o rok neskôr než bol otvorený tento bratislvaský- v roku 1999). Tak sa rozhodli v Poluse otvoriť novú, väčšiu predajňu, vyhovujúcu nastoleným štandardom. Chceli to stihnúť tiež niekedy do 15. februára, ale bohužial sa nepodarilo. Nevadí, možno do marca. Predajňa, ktorá stála na mieste, kde má byť nový Apple Store, je už zavretá, a vyzerá to tak že za sadrokartónovou prepážkou, ktorá ju teraz zakrýva, sa pracuje...
Každopádne, videl som, ako zhruba bude táto predajňa vyzerať, a celkom sa mi to pozdávalo. No, nechajme sa prekvapiť. Určite aj na otváraní tejto predajne budem prítomný, takže keď ju otvoria, znova sa môžete tešiť na fotky a komentáre.

Samuel Kolesár

Samuel Kolesár

Bloger 
  • Počet článkov:  52
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Technicky založený typ. Snažím sa po svete chodiť s otvorenými očami. (na fotke v Mercedese SL) Zoznam autorových rubrík:  AutáPočítačeZo životaTechnikaAuto newsArchitektúraAutá snov-seriálSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu