O čom to je???

Ahojte, do tohto blogu budem pridávať svoje zážitky z mojej AIESEC rozvojovej stáže v Indii na ktorej budem toto leto. Nemal som na leto absolútne žiadne plány tak som sa rozhodol ho stráviť v exotickej Indii.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ahojte, do tohto blogu budem pridávať svoje zážitky z mojej AIESEC rozvojovej stáže v Indii na ktorej budem toto leto.

Nemal som na leto absolútne žiadne plány tak som sa rozhodol ho stráviť v exotickej Indii. India je krajina plná kultúrnych rozdielov. India je ako minca ktorá má dve strany. Na jednej strane je to krásna krajina plná historických a kultúrnych pamiatok a prírodných krás, na druhej strane je to rozvojová krajina plná chudoby s problémami ktoré sa v dnešnej modernej dobe už skoro nikde nevyskytujú.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Verím, že toto leto bude pre mňa to najlepšie na svete a že si odnesiem z Indie mnoho krásnych zážitkov a veľa nových známych z celého sveta. India určite nie je pre každého ale dúfam, že som si ju zvolil ako správnu krajinu pre moju stáž.

Na stáži budem od 8.7-27.8. 2012. Svoju stáž strávim v meste Pune, provincia Maharashtra

Moja náplň práce bude práca v organizácii, ktorá je zameraná na ochranu práv zvierat t.j.: pomoc v útulkoch, rôzne záchranné akcie a podobne. Túto stáž som si zvolil, pretože som hľadal niečo dobrodužné a myslím, že táto stáž práve taká bude.

Takže ak Vás budú zaujímať moje zážitky z tejto krajiny, určite sledujte môj blog, budem sa snažiť prispievať čo najčastejšie.

Martin Sanitra

Martin Sanitra

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vysokoškolsý študent, člen medzinárodnej študenstkej organizácie AIESEC Zoznam autorových rubrík:  ÚvodStáž - prvý týždeňStáž - druhý týždeňSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu