Zarábaj bitcoiny

Ako zarábať bitcoiny online bez žiadnych poplatkov, skrytých inštalácia, zaťažovania hardwaru alebo zvýšenej spotreby elektriny

Písmo: A- | A+

Čo je to Bitcoin?

Bitcoin je prvá kryptomena na svete. Jeho súčasná cena sa pohybuje nad hranicou 300 USD/bitcoin a nakoľko počet bitcoinov (BTC) je obmedzený na 21 miliónov, jeho cena porastie. Na jeho tvorbu treba drahý hradware, ktorý má vysokú spotrebu. Poznám však niekoľko spôsobov, ako túto menu budúcnosti získať celkom jednoducho, bez trikov a zadarmo.

Ako začať?
Prvé čo musíte urobiť je vytvoriť si peňaženku na stránke coinbase.com. Registrácia je jednoduchá, spamu ani poplatkov sa báť nemusíte. Systém Vám vygeneruje zložitý kód, ktorý budete zadávať všade kde bude treba (príklad: 1NjDcktY6FTvZ66hbYn5d9xFuwxc42EKLg) To je vaša Bitcoin peňaženka. Môžeme začať.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ako zarábať?
Existuje kvantum stránok ktoré ponúkajú zarábanie BTC. Dosť ich je ale falošných a zárobky nevyplácajú. Ja tu vypíšem tie, kde je zarábanie najjednoduchšie a už som od nich BTC dostal. Do niektorých stačí zadať len adresu peňaženky, niekde treba krátku registráciu. Spamu sa obávať nemusíte, nikdy som žiadny spam od týchto stránok nedostal. Ešte než začnete, musím Vás upozorniť, že zarábanie BTC vyžaduje trpezlivosť, nakoľko začiatky sú ťažké. Ak však vydržíte, môžete získať celkom slušný bočný zárobok, ktorého cena neustále rastie.

Ako to zrýchliť?

Ako ste si mohli časom všimnúť, spočiatku sa nejedná o závratné sumy peňazí. Preto odporúčam peniaze reinvestovať prostredníctvom rôznych kanálov. Niekoľko možností nájdete v spodnej časti článku.

SkryťVypnúť reklamu

Coinad

Stránka, ktorá vás platí za navštevovanie reklamných stránok. Vyžaduje krátku registráciu, Registrácia na odkaze:

https://coinad.com/?r=RD0FWBCDRBXBG65

Bitvisitor

Bitvisitor je stránka, ktorá Vám platí za surfovanie po stránkach, na každej stránke stačí ostať 5 minút (nemusíte sa na ňu pozerať, stačí keď je otvorená) a pribúdajú Vám body. Každá stránka ma iné bodové hodnotenie. Vypláca sa po každých 60 bodoch. Začať môžete na odkaze nižšie.

http://www.bitvisitor.com/?ref=1NjDcktY6FTvZ66hbYn5d9xFuwxc42EKLg

BTCClicks

Ďalšia stránka, ktorá platí za prezeranie stránok. Oproti bitvisitor je doba prezerania omnoho kratšia (10-30 sekúnd) ale stránka musí byť na obrazovke. Začnite na nasledujúcom odkaze:

SkryťVypnúť reklamu

http://btcclicks.com/?r=bbcffd84

Ore mine

Niečo ako hra, kde pri registrácii dostanete svoj vlastnú baňu. Tá Vám produkuje suroviny, ktoré sa po zozbieraní premenia na BTC. Baňu môžete vylepšovať, čo Vám zrýchli a zlepší produkciu. Registrácia na odkaze:

http://ore-mine.com/?r=34462

Btc25

Faucet, ktorý ponúka možnosť vyhrať veľmi slušné peniaze každých 25 minút bez registrácie. Peniaze sa zbierajú na konte a po prekročení 10000 sú poslané do peňaženky. Odkaz:

http://btc25.net/?id=71657

Moonbitcoin

Stránka, ktorá bitcoiny generuje automaticky po zadaní adresy peňaženky. Netreba žiadnu aktivitu a nemusíte sa báť, že by ste o nazbierané BTC prišli, ak by ste čakali pridlho. Začať môžete na nasledujúcej stránke:

SkryťVypnúť reklamu

http://moonbit.co.in/?ref=6db7656bee67

Bitcoinzebra

Ďalší veľmi zajímavý faucet, ktorý platí pravidelne, s náhodnými výhrami. Tento ale platí priamo do Vašej peňaženky. Začať môžete na nasledujúcom odkaze:

http://faucet.bitcoinzebra.com/?ref=fcd6f26a2e10

Freebitcoin

Ďalší herný faucet. Pri tomto si ale už pri jednej hre môžete prísť na veľmi pekné peniaze (max. výhra je cez 0,5 BTC=viac ako 150 USD). Začať môžete na nasledujúcom odkaze:

http://freebitco.in/?r=845518

777bitcoin

Úplne to isté, ako freebticoin, takže prečo nezarábať dvakrát viac? Začnite na odkaze:

https://777bitco.in/?Referrer=73884

Qoinpro

Táto stránka generuje niekoľko druhov kryptomien bez akejkoľvek aktivity. Rýchlosť generovania môžete zvýšiť získaním ďalších ľudí. Registrácia na nasledujúcom odkaze:

http://https://qoinpro.com/0a34be31a5abc70c63d5160c93bdaaa4

9bitz

Hra, ktorá ponúka možnosť vyhrať od 299 až po 999999 bodov s možnosťou zdojnásobenia výhry. Hrať sa dá kždú hodinu- Začať môžete na odkaze nižšie:

http://faucet.9bitz.eu/?r=41529

Investície

Tu ponúkam niekoľko možností, ako získané BTC reinvestovať a znásobiť tak svoje zisky. Znovu upozorňujem, že si to žiada trpezlivosť.

Chickencoins

Zaujímavá "hra" kde si nakupujete sliepky, ktoré vám znášajú vajcia ktoré následne vymieňate za body, za ktoré nakupujete nové sliepky, jedlo pre nich alebo ich meníte za BTC. Na začiatku za registráciu na odkaze nižšie dostanete základnú sliepku zadarmo, ktorá ale zarába pomaly. Preto odporúčam zakúpiť si lepšie sliepky, ktoré nie sú vôbec drahé. Napríklad len o level lepšia stojí 0,0013 BTC a je 10x lepšia ako základná. Krátka registrácia na odkaze nižšie:

https://chickencoins.biz/?i=5890

Hashie.co

Jedná sa o cloud mining. Mining je technika tvorby BTC, ktorá ale zvyčajne vyžaduje hardware, ktorý je náročný na údržbu a používa veľké množstvo elektrickej energie. Cloud mining je jednoduchá alternatíva, kde si len zakúpite "ťažobnú silu" ktorá generuje BTC za Vás. Pri použití odkazu nižšie na začiatku dostanene zadarmo základný miner ku ktorému je možné dokúpiť ďalšie (nákup od 10 USD = cca 0,03 BTC). Registrácia na odkaze:

https://hashie.co/t?p=1603&v=caa

Greencoincash

Investičný systém ktorý genruje profit na základe investovaných peňazí. Zisky je možné reinvestovať a zrýchliť tak príjem. Takéto možnosti vyzerajú podozrivo, ja mám túto konkrétnu možnosť odskúšanú a vypláca. Registrácia na odkaze:

http://greencoincash.com

Prajem veľa zdaru

Martin Sanitra

Martin Sanitra

Bloger 
  • Počet článkov:  6
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Vysokoškolsý študent, člen medzinárodnej študenstkej organizácie AIESEC Zoznam autorových rubrík:  ÚvodStáž - prvý týždeňStáž - druhý týždeňSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu