Ako získať $100 zadarmo na reklamu na Facebooku

Sociálna sieť Facebook je fenoménom dnešnej doby a nie je tomu inak ani na Slovensku. Desaťtisíce ľudí ju denne využívajú a za minulý rok bol nárasť počtu užívateľov u náš druhý najvyšší na celom svete. Vytvára sa tak obrovský potenciál pre reklamné možnosti. Tu je návod ako získať $100 na reklamu na Facebooku úplne zadarmo.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

V prvom rade musíte mať samozrejme otvorený účet. Úplne dole po prihlásení je odkaz Advertising (respektíve reklama po slovensky). Tam máte možnosť vytvoriť si vlastnú reklamu či už na stránku, produkt alebo skupinu na Facebooku. Nebudem tu popisovať podrobnosti, kedže predpokladám, že určité základy z tejto oblasti máte a vytvoriť reklamu by nemal byť problém ani pre úplných začiatočníkov.

Budete tam musieť vyplniť aj údaje o Vašej debetnej alebo kreditnej karte, ktorú však v konečnom dôsledku nebudete potrebovať, pretože kredit si môžete dobiť aj zadaním špeciálneho kódu (tz. Coupon code). Toto môžete urobiť aj neskôr po vytvorení kampane v sekcii Billing-Founding sources-Enter Coupon code (prípadne podobná cesta v slovenskej verzii).

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No a spomínaný Coupon code na $100 získate jednoducho. Na stránke Visa business network sa musíte najprv zaregistrovať a následne obdržíte potvrdzujúci email, potom sa už len snaží nalogovať na túto stránku a kliknúť na "Claim your $100 Facebook Ad Credit". Príde vám email priamo s linkou, kde sa dá pomocou tohto kódu vytvoriť nová reklamná kampaň (v prípade že ste to ešte neurobili ako som popísal vyššie) alebo obdržíte aj druhý email, kde bude priamo Coupon code, ktorý iba vložíte do už vytvorenej reklamnej kampane. $100 nie je veľa, ale stačí to na menšiu propagáciu, prípadne si môžete reklamu na Facebooku vyskúšať zadarmo predtým ako sa rozhodnete spustiť niečo väčšie.

Juraj Sasko

Juraj Sasko

Bloger 
  • Počet článkov:  75
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Raz som tu, raz som tam... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáInternet & SEOĽudiaFotkaCestovanieLetenky & lietanieSúkromnéRôzne

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu