Bing - multimessenger pre mobilné telefóny

V dnešnej dobe je online komunikácia pomocou messengerov ako ICQ či MSN bežnou súčasťou života. A čím viacej messengerov, tým viacej bežiacich aplikácií na Vašom počítači. Preto vznikli multimessengery. Tie však už dávno nie sú iba pre počítače. Aj vo Vašom mobilnom telefóne si môžete kontakty usporiadať rýchlo a pohodlne.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pre tých, ktorým slovo multimessenger nič nehovorí iba v krátkosti vysvetlím, že je to podobný klient ako ICQ s tým rozdielom, že je schopný používať viacej kônt z rôznych protokolov naraz, teda v jednej aplikácii môžete mať naraz ICQ, MSN prípadne AIM. V praxi to znamená menej bežiacich aplikácií, väčšia prehľadnosť a jednoduchšia online komunikácia. Pre počítace sú najznámejšie multimessengery Miranda IM , Pidgin alebo Trillian . Ja osobne momentálne používam špeciálny Miranda pack , ktorý je už upravený a myslím, že dosť podarene.

Na trhu je však aj multimessenger pre mobilné telefóny. Bing Vám prehladne usporiada Vaše kontakty z ICQ, MSN, Yahoo, AIM a GTalk messengerov. Jednoduchá inštalácia a prehľadná správa Vám zjednoduší mobilnú online komunikáciu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A na záver ešte jeden tip. Veľa ľudí sa na ICQ schováva v Invisible mode. ICQ visible check je jednoduchá aplikácia, ktorá odhalí takmer každého online užívateľa. Tak možno sa niekedy bude hodiť ;)

Juraj Sasko

Juraj Sasko

Bloger 
  • Počet článkov:  75
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Raz som tu, raz som tam... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáInternet & SEOĽudiaFotkaCestovanieLetenky & lietanieSúkromnéRôzne

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu