Flightstats - užitočné widgets pre Vašu stránku

Na internete sú tisícky widgets, ktoré dokážu Vašu stránku alebo blog veľmi pekne ale hlavne funkčne oživiť. Zopár zaujímavých z oblasti letectva ponúka zadarmo na stiahnutie aj stránka Flightstats.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Po bleskovej registrácii dostanete práva na stiahnutie až 24 zaujímavých widgets pre Vašu stránku. K dispozícií sú napríklad online mapy s meškajúcimi letmi a stavom na jednotlivých letiskách pre Európu, Ameriku alebo Japonsko (v dvoch veľkostiach, poprípade sa niektoré dajú aj editovať) alebo online informácie pre lety, momentálne počasie na letiskách či aktuálna doba čakania pri bezpečnostnej prehliadke.

Ak spravujete stránku o lietaní či cestovaní, určite budú tieto widgets zaujímavým doplnkom pre Vašich návštevníkov. Ja som jeden z nich zakomponoval na svoj blog o lietaní takto.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ak poznáte podobné pluginy, widgets alebo nástroje, ktoré sú voľne stiahnuteľné na internete, kľudne sa o ne podeľte v diskusii.

Juraj Sasko

Juraj Sasko

Bloger 
  • Počet článkov:  75
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Raz som tu, raz som tam... Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáInternet & SEOĽudiaFotkaCestovanieLetenky & lietanieSúkromnéRôzne

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu