Pán Pellegrini, uvedomte si s kým jednáte a čo hrozí aj Vám.

Otvorený list Pellegrinimu, pomýlenej časti predsedníctva a neorientovanej časti jeho voličov.

Pán Pellegrini, uvedomte si s kým jednáte a čo hrozí aj Vám.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (28)

Vážený pán Pellegrini !

Zaregistroval som odkazy na sociálnych sieťach v tom zmysle, že ak sa spolčíte s Progresívcami, stratíte veľkú časť voličov. Zároveň "našepkávajú" uzatvorenie koaličnej zmluvy so Smerom a tým pádom s veľkou pravdepodobnosťou aj s SNS. Domnievam sa, že títo Vaši voliči patria do kategórie, ktorá si nie je vedomá, alebo nedokáže identifikovať nielen minulosť Smeru, ale nedokáže identifikovať ani prítomnosť SNS.

Nenahovárajme si, že neviete o ničom a nikdy Ste nič nepočuli o mafiánskych praktikách Smeráckych nominantov, nič Ste nepočuli o vystrájaní Fica v čase, keď si vzal k sebe Troškovú. Napriek protestom nemeckej strany sa zúčastnila na bilaterálnom rokovaní s A. Merkelovou ako "poradkyňa premiéra". Kto mu rozťahuje nohy, je jeho vec, ale medzinárodná hanba druhá. A bola. Nič neviete o bordeli v Rakúsku, ktorý zriadila mafia pre vládne špičky a aj sám predseda vlády sa tam točil dosť často. Je jeho súkromnou vecou, kde si vyprázdňuje "pytlík", ale nie je jedno, komu tým ostáva zaviazaný a svoje záväzky si plní ak nie inak, tak pokynmi pre vytváranie "ústretových krokov pri štátnych zákazkách".

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Neverím tomu, že nič neviete o fungovaní systému "týždenných policajných zvodiek" za Gašpara. Ak sa tam vyskytlo niečo, čo by mohlo ohroziť "našich ľudí", bežal s tým ku švagrovi do "Bonulu" a odtiaľ išla informácia vyššie. Nakoniec hrozby odstraňoval Kováčik spôsobom, ktorý bol čistým vydieraním prokurátorov a vyšetrovateľov. Pán 61 : 0, ako mu hovoria, žiadne obvinenie neprijal a neriešil. Zato odmietol 61, čo by naznačovalo, že všetci policajti, vyšetrovatelia a prokurátori boli úplnými diletantmi. Z OČTK si spravil živnosť a nerobil to len tak sám od seba...

Že by Ste nepochopil súvislosti a nedokázal si spojiť túto zákulisnú a podvratnú činnosť aj s vraždou J. Kuciaka a M. Kušnírovej ? Nikdy by k nej nedošlo, keby predseda Smeru a jeho kumpáni nevytvorili podmienky na etablovanie sa "nedotknuteľných ľudí", ktorí prestali vnímať realitu, verili v nedotknuteľnosť svojej osoby. Strach z odhalenia riešili tým najpodlejším spôsobom. Dodnes fungujú zákulisné machinácie, ktoré nedovolia odhaliť pravých objednávateľov vrážd.

SkryťVypnúť reklamu

Nič konkrétne neviete a nepočul o fungovaní dotácií cez PPA a vytvorený systém "igelitových tašiek"? Netvárte sa, že nemáte ani potuchy, ako sa zákulisne ulievali peniaze na dotácie pre "našich ľudí" a platcov bucľatou igelitkou.

Už teraz, keď sa všetky tieto svinstvá dostali na svetlo sveta, mali by Ste si ich zosumarizovať a ono to musí vytvoriť ucelený obraz o celej strane Smer a jeho predsedovi. Prezumpcia neviny je síce vec pekná, ale chobotnica tu pôsobí naďalej a vyšetrenie všetkých svinstiev je na dlhé roky. A to som ešte nič nenapísal o jeho ožranských excesoch. Nevidíte ako vyzerá na niektorých tlačovkách ? Naposledy na poludnie po volebnej noci. Môže si toto dovoliť predseda politickej strany, ktorý chce vládnuť a dať obyvateľom krajiny istoty ?

SkryťVypnúť reklamu

Už len to, že sa Gašpar ukazuje na verejnosti ako nevinný človek, vypovedá o mnohom. Systematicky sa snažil vyhadzovať a kompromitovať schopných policajtov, ktorí "tlačili na našich ľudí". Prekážali a neváhal organizovať proti nim komploty. V knihách Petra Schlossera, bývalého príslušníka NAKA, sú popísané detaily Gašparovho vyčíňania. Na titulnej fotografii je jedna z jeho kníh.

Pani Europoslankyňa M. Beňová presne naznačila, za čo Vás majú. Handra a nula sú hodnotnejšie veci.

SNS v podstate nie je SNS, ale pozbieranci a nie len tak hocijakí. Napríklad je tam už teraz poslanec, ktorý pred pár rokmi sľúbil prednostné vybavenie povolení na prevádzku pre istú firmu s tým, že si nárokuje na 30 % podiel z firmy. Majiteľ odmietol takéto vydieranie a firma bola následne preradená zo stredného Slovenska do pôsobnosti daňového úradu v Bratislave. Ten ju na pokyn "niekoho" terorizoval veľmi dôsledne a nakoniec neustála šikanovanie. Zanikla a bol to jeden z dôvodov.

SkryťVypnúť reklamu

Minulosť a prítomnosť gardistov, už teraz aj členov Zväzu protifašistických bojovníkov, nikto nikdy neutají. Okrem toho sú tam aj iné veci, o ktorých "obete šikany" zo strany gardistov nikdy neprehovorili a tieto veci sú už premlčané. Keby aj neboli, nikdy sa zo strachu k tomu nepriznajú. Priamo pomenované, niektorí majú veľmi pestrú minulosť a dodnes využívajú svoj vplyv na podvody.

Pripomínam posledný zjazd KSS v Banskej Bystrici, na ktorom bol hosťom aj Danko a mal dokonca prejav. Na stenách sály sa pyšne vynímali obrazy bývalých masových vrahov ako Stalin s miliónmi obetí a Gottwald, ktorý dal popraviť asi 200 nepohodlných komunistov, pilotov RAF a odporcov režimu na pokyn ruských "poradcov" po roku 1948.

Ak sa za akýchkoľvek "kompromisov" a podmienok dohodnete so Smerom, beriete na svoje plecia zodpovednosť za vládnutie s touto skorumpovanou a kompromitovanou stranou, včítane ešte nebezpečnejšieho a ideologicky zvráteného SNS na čele s obdivovateľom ruského a bieloruského cára. Fico Vás pohltí a dosť rýchlo, nakoľko máte v strane množstvo alibistov, ktorí od Fica odišli len preto, aby sami neboli kompromitovaní v tých časoch večne "indisponovaným" predsedom. Vy musíte týmto alibistom otvoriť oči a rovnako aj Vašim menej orientovaným voličom.

Nechcem radiť, čo je potrebné urobiť pre to, aby sa táto krajina vyhla ďalším voľbám a tým vyhadzovaniu ďalších miliónov von oknom. V ďalších voľbách sa časť Vašich voličov presunie k Smeru a bude to ešte horšie. Oni nevedia rozlíšiť čo je pre krajinu dobré a čo nie. Sami sa uživiť nedokážu, sú odkázaní na podnikateľov a vzdelanejších ľudí. A tí nevolili Smer, ani SNS. Silná stredná trieda je ťahúňom ekonomiky. Ľudia so základným vzdelaním tieto veci nechápu a nikdy nepochopia.

Vašou úlohou je vytvoriť podmienky pre život a zdravé fungovanie predovšetkým strednej triedy, podnikateľov a tí následne zabezpečia tok financií do štátnej kasy. Pochopiteľne aj s veľkými firmami. Silné firmy môžu mať aj dobré sociálne programy. Ak tu bude vládnuť Fico, kapitál sa Slovensku vyhne oblúkom.

Dohoda s PS, SaS a KDH je priamo Vašou povinnosťou !!! A nielen Vašou, rovnakú zodpovednosť nesú všetci ostatní predsedovia strán. Krajina má dôležitejšie problémy ako LGBTI, manželstvá homosexuálov, velebenie Boha, odpor voči abortusu a ješitnosť lenivého Sulíka. On osobne by mal uhnúť a vôbec sa nehrabať do vlády. Tieto veci je možné riešiť postupne, časom a nie tvrdohlavo trvať na svojom.

Na záver, prosím, uvedomte si, kto je kto a čoho je schopný v budúcnosti !!!

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  520
  •  | 
  • Páči sa:  54 176x

Čas ma zaradil do kategórie "senior". Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností, sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme, včítane politiky. Často si hovorím, že už ma nič neprekvapí, ale omnoho častejšie narážam na svoj hlboký omyl v tomto smere. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Lucia Nicholsonová

Lucia Nicholsonová

207 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

91 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Anna Brawne

Anna Brawne

103 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu