Niektoré informácie nemajú čo hľadať v TV novinách.

Churchill nezabránil zbombardovaniu Coventry, len aby sa nevyzradilo tajomstvo Enigmy. A tu TV noviny...

Niektoré informácie nemajú čo hľadať v TV novinách.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Že ukrajinský prezident je prvoradým cieľom ruského zločinca, nie je žiadnym tajomstvom. Ruskí teenageri v maskáčoch by sa k nemu sotva dostali. Na túto úlohu si psychopat najal súkromnú armádu tzv. Wágnerovcov a čečenských hrdlorezov Kadyrova.

Čečencov, podľa slov ukrajinského veľvyslanca na Slovensku, "preriedili" ukrajinskí delostrelci ihneď po príchode. Údajne padol aj ich generál. Zrejme si stavy doplnili, pretože sú na bojisku aktívni. O Wágnerovcoch sa ale nehovorí. Tí sú zrejme opatrnejší a systematicky idú za cieľom, prezidentom Zelenským. Kto vie, koľko im za to šialenec zaplatil...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

V TV novinách na Markíze dnes večer odznela informácia, že prezident Zelenskyj trikrát ušiel hrobárovi z lopaty. Zakaždým ho varovala ruská tajná služba, ktorá nesúhlasí s vyčíňaním šialenca.

Za druhej svetovej vojny by to bolo v ponímaní W. Churchilla, neodpustiteľná strategická chyba. Vyzradenie informátora za vojnového stavu je na povraz.

Čo chceme, pomáhať ukrajine, alebo s úsmevom na tvári vyzrádzať dôležité informácie, len aby sme priniesli senzačnú správu. Aj maličkosti sú za vojnového stavu podstatné.

Šialenec zrejme vie o tom, že nie všetci členovia tajnej služby sú mu lojálni, ale niektorí určite sú. A na to musí spravodajstvo pamätať skôr, ako pustí do éteru senzačnú správu. Zelenského môže ohroziť aj nepatrná maličkosť a to by sme asi nechceli. Je to chlap na svojom mieste, symbol obrany krajiny, ktorý je mi zo dňa na deň sympatickejší.

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
  • Počet článkov:  27
  •  | 
  • Páči sa:  627x

Mám bližšie k seniorskému veku ako k mladosti. Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme včítane politiky. Pred približne 8 mesiacmi som vymazal svoj blog so 170 článkami. Dal som si prestávku a vraciam sa na stránky SME. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu