reklama

Úlohu školy si jej vedenie pomýlilo s exhibicionizmom.

Vedenie University College Prague v Bratislave dostalo nápad, adekvátny hanbe na 3 zimy.

Úlohu školy si jej vedenie pomýlilo s exhibicionizmom.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Nie veľmi známa vzdelávacia inštitúcia v širšej verejnosti. Priznám sa, že nemal som o nej žiadne bližšie informácie, až kým som nenarazil na tlačovú správu. Vychováva študentov pre diplomatické služby, hotelierstvo, cestovný ruch a marketing. Doteraz by to bolo aj s nevšedným nápadom v ažurite, keby ten nápad nebol priamo dehonestujúci.

Študentov má vzdelávať, prednášať, Zuzana Plačková, verejnosti dobre známa neriadená strela. Študenti to vzali, pochopiteľne, ako urážku a sú v drvivej väčšine pobúrení. Ktorý súdny človek, ale aj rodič, by nebol. Osoba s minimálne pochybnými referenciami, ak to tak jemne definujem, má odovzdávať svoje skúsenosti. Aké ? Vedenie školy si napriek tomu myslí niečo iné ako väčšina študentov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Samotná verejná prezentácia jej osoby médiami je v rozpore s etikou a zdravým rozumom. Ide vyložene o senzáciu, zvyšovanie čítanosti alebo sledovanosti na úkor kvality. Čo môže takýto človek ponúknuť budúcemu menežerovi, alebo diplomatovi ? To chceme nasledovať Ficove úlety, keď napriek protestom Nemcov, Troškovú posadil k oficiálnej delegácii ako najvyššiu štátnu radkyňu ?

Mne tento "nápad" silne pripomína spôsob myslenia a navádzania na nechutné a do podnikania a serióznej práce, nepatriace metódy. Ak je vedenie školy očarené jej schopnosťami a výškami účtov, je to zrejme viac osobné ako pracovne, pre účely vzdelávania, seriózne. To všetko má svoju "cenu" a navonok človek vidí nejakú nechutnú botoxovú tvár a silikonom vypchaté telo pod hrubšou vrstvou farby ako na 100 ročnom plote. A to nehovorím o porno nahrávke.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Vedenie školy sa môže hanbiť za to, že študenti im musia pripomínať, kde sú mantinely slušného vzdelávania a vôbec etiky.

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  182
  •  | 
  • Páči sa:  7 093x

Mám bližšie k seniorskému veku ako k mladosti. Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností, sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme, včítane politiky. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu