Ako z obyčajnej situácie vznikol neobyčajný Bobor Bebe

Leto sa nám kráti a každý sa ho snažíme tráviť po svojom. Niektorí na dovolenke, iní pracovne, no a ja, ja som opäť navštívil Euromesto, detský letný tábor. Ani by ste neverili ako super sa človek odreaguje od bežných problémov a ako rýchlo nám v tom Éčku ubieha čas strávený s deťmi. Tých desať dní ubehlo naozaj ako voda, ale za ten čas som si odniesol so sebou kopu zážitkov.

Písmo: A- | A+
Euromestský občasník
Euromestský občasník 

Nikdy by ma nenapadlo ako jednoducho sa z obyčajnej situácievytvoril nezbedný bobor Bebe. Začalo sa to všetko na chatke číslo 2, kde sommimochodom býval aj ja spolu s ďalšími starostami a samozrejme s tými najdôležitejšímiaktérmi, deťmi.

V jeden večer prišiel za mnou Norko, že mu niekto vypil vodu, čomal odloženú na nočnom stolíku. Bolo toho oveľa viac ako len voda niektorýmzmizli cukríky a keksíky. Keďže bolo už dosť neskoro, tak sme deti poslaliľažkať s tým, že ráno je múdrejšie než večer. Prvé čo ma napadlo v tej chvíli,že asi si to niekde zapatrošili , lebo to sa stáva deťom pomerne často.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No po podrobnejšom výsluchu :) napokon starostovia Kajo, Tibi, DaĎo(FBI by sme strčili do vrecka ;) ) vypátrali, že naši najstarší obyvateliaEuromesta tým mladším robili revíziu izieb a niečo si privlastnili. Samozrejme,že sme to dohodli tak, že im to všetko vrátia.

Ale čo tým malým hastrošom povedať? Nechcel som to nejakorozpiplávať a napokon ma napadla úžasná myšlienka :D. Čo takto to zvaliť naneposlušného euromestského bobra Bebeho, našu čiernu ovečku. A tak sa aj stalo.Nasledujúce ráno som im vyrozprával ako mi bobor Bebe, ktorého som im zabudolpripomenúť si dovolil zobrať dokonca aj z mojej starostovskej izby cereálnechlebíky s tým, že keď som tam akurát vtrhol, tak Bebe už dokusoval s tými jehoveľkými zúbkami posledný kúsok a navyše sediac na balkóne mal tú drzosť sa miposmievať do očí a trúsiť mi na sedačku.

SkryťVypnúť reklamu

Niektoré deti tomu nechceli najprv veriť, iné tomu uverili ihneď.Pripadalo im to veľmi smiešne ako starosta Dávid do tretej ráno naháňal Bebehopo Euromeste :). No hlavné je, že v priebehu dvoch dňov polovica obyvateľovEuromesta by mohla odprisahať, že videli bobra Bebeho ako sa zakráda po lesíku:). Napokon vznikli rôzne historky o Bebem ako ma raz nezbedník vystrašil počasopekačky, ako ma oblial čajom a podobne. :) Dokonca bolo vyhlásené ajcelomestské pátranie čo dosvedčuje nasledujúci ústrižok z Euromestskéhoobčasníku.

Taksom počas celého cyklónu vymýšľal nové príbehy a na turistickom krúžku priprechádzkach lesom rozprával vždy nejakú novú historku.

SkryťVypnúť reklamu

Takto jednoducho sa vytvoril bobor Bebe, na ktorom sa zasmialimenší aj tí väčší obyvatelia a k naším rozprávkovým postavičkám pribudol Bebe.

Dávid Selecký

Dávid Selecký

Bloger 
  • Počet článkov:  27
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som mladý človek fascinovaný psychológiou, ktorý by nemohol žiť bez spoločnosti iných ľudí. Mám rád dobré knihy, internet a prírodné krásy našej krajiny. Zoznam autorových rubrík:  Nejedno oko zaplačeUmelecké okienko :)ŠkolaZo životaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
SkryťZatvoriť reklamu