Kvety a Lucija.....

Prebudila som sa do nádherného rána, vlastne to ráno nebolo také ako tie predtým. Bolo iné.......

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Cez tú malú škáročku medzi žalúziami sa predierali prvé slnečné lúče, ktoré ma šteklili na každom kúsku môjho tela. Bolo to veľmi príjemné a tak ma to prinútilo vstať, pootvárať okná dokorán a dopriať tento krásny pocit prichádzajúcej jari každému kúsku nábytku. Dokonca ešte aj na nočnom stolíku sú položené kvety, najkrajšie jarné kvietky, ktoré v odraze pohára vytvorili nádherné sfarbenie dúhy.

Zahalená do posteľnej obliečky, ktorá vonia po aviváži pripominajúcej more, s mojimi strapatými vlasmi, vôjdem na balkón a ako na dlani mám historickú časť mesta Praha. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nádherné mesto, o ktorom si mi toľko hovoril a ja som nemala možnosť ho osobne spoznať, vidieť, cítiť jeho vôňu, cítiť prítomnosť histórie a zrazu som tu. S tebou. Splnil si mi sen, jeden z mnohých snov, ktoré som mala.

Zrazu cítim vôňu. Nie vôňu kvetov, aviváže. Voňu muža, vôňu túžby, vášne, porozumenia, splynutia. Pocítila som na svojom tele jemný dotyk. Jemné bozkávanie mojej šije. Pritisneš si ma k sebe a povieš mi tak o svojej túžbe po mne. Bruškami mojich zvedavých prstov Ti jemne prejdem po stehnách a s tebou sa odrazu zatočí celý svet.

Slnko na mňa neustále usmieva. Všetko je zrazu intenzívnejšie. Obliečka z postele zmenila miesto. Oči mám zavreté a nič už nevnímam. Už nevnímam ani tú prichádzajúcu hudbu z mesta, všetko tíchne. Cítim iba tlkot tvojho srdca a silu tvojej chuti a vášne.

SkryťVypnúť reklamu


Ktovie o akom meste/štáte mi budeš rozprávať najbližšie?! :-)

Lucia Selveková

Lucia Selveková

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  0x

... narodená v znamení leva :) Zoznam autorových rubrík:  O tebe, o mne, o násMoje depresie a iné stavySúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu