Juniáles v Mannheime

V júli, o júnovom plese, ktorý mal byť pôvodne v máji...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Slovenská katolícka misia aj tento rok v Mannheime, vo svojim sídle usporiadala ples. Cieľom bolo spojiť všetkých Slovákov, žijúcich v Mannheime a blízkom okolí, porozprávať sa, povymieňať si zážitky a dobre sa zabaviť.

Obrázok blogu

Stretol som sa s realizačným tímom už okolo obeda, aby som pomohol rozmiestniť stoly. Sála bola naozaj veľmi dobre vybavená, priestranná, so skvelou kuchyňou. Možno až trochu priveľká pre prihlásených 80 ľudí. Nechali sme preto dostatok miesta ako tanečný parket.

Začiatok plesu bol netradične zavčasu - o 17:00, keďže sála bola prenajatá len do polnoci a prenajímateľ si potrpí na presnosť. Prví hostia prišli asi o 17:30. Nasledujúce 4 hodiny sa postupne trúsili ostatní hostia. Nakoniec nás bolo asi 70. Nie veľa, ale samí dobrí ;)

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Niekoľko spokojných hostí

Obrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguZábava sa postupne rozbiehala, po chutnej večeri nám postupne hrali DJ (pricestoval až zo Stuttgardu) a miestny organista. Obom to išlo veľmi dobre a ľudia to na tanečnom parkete aj patrične využili. Nechýbali ani hry pre deti a tombola. Tá bola celkom posledným bodom programu.

Niektoré tanečné páry

Obrázok bloguObrázok bloguTeda, ako pre koho, všakže... My sme sa museli ešte postarať o to, aby sála po našom odchode vyzerala ako pred naším príchodom (alebo lepšie). No a keď sme boli v takej dobrej náladičke, skočili sme ešte ku mne, pozrieť si český film "Do blba". To však nevydržali všetci pri plnom vedomí. No a krátko po tom ako sa rozvidnelo, rozišli sme sa dospať ples.

SkryťVypnúť reklamu

Realizačný tím in action

Obrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguObrázok bloguA samozrejme, ak ste niekde tu v okolí, ste medzi nami srdečne vítaní, či už na ďalšom plese, alebo ak si chcete len tak po čase pokecať po slovensky.

Ďalšie akcie Slovenskej Katolíckej Misie v Nemecku nájdete na www.nemecko-misie.com.

Ondrej Seman

Ondrej Seman

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Je to ideálny muž: nefajčí, nepije... neexistuje...BTW: Vyzerá síce na 18, ale zo spoľahlivých zdrojov viem, že má viac...A je to kockáč... Zoznam autorových rubrík:  Z výletovMannheimSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu