Internetoví zúfalci

Písmo: A- | A+

Vyznačujú sa priam nadpozemskou vytrvalosťou, ktorú im môže závidieť aj sám Conor McGregor a ich rajónom je virtuálny svet sociálnych sietí, kde veľmi radi strašia ženy, rovnako ako kedysi neslávne slávny Dominik Feri.

V profilovej fotke nemajú pre istotu vôbec nič alebo veľmi nevkusnú fotku po divoko divnej párty, pretože sú to väčšinou alkoholici, ktorí stále bývajú u svojej mami. Ale existujú aj takí experti, ktorí tam majú rovno takú milú rodinnú fotku s tromi deťmi, ktoré vznikli umelým oplodnením, lebo ani ich vlastná manželka by sa ich nedotkla ani tou gumenou rukavicou, ktorou pravé doumývala záchod.  

Majú poväčšine narcistickú poruchu osobnosti, nulovú sebareflexiu a IQ v zápornom nekonečne. Sú presvedčení o vlastnej dokonalosti, milujú sa fotiť nahí a točiť svoje perverzné videá, ktoré následne pošlú tisíckam žien a očakávajú, že ich za to dotyčné dámy zahrnú láskou, úctou, rešpektom a potom im ešte navaria ich najobľúbenejšie jedlo, samozrejme nahé. Ignorácia alebo slušné odmietnutie nehrá v ich smutnom živote dôležitú rolu.

Keď vyjdú na ulicu, nikto, naozaj vôbec nikto si ich nevšíma a tak musia vo vlaku na ceste za svojou zamilovanou priateľkou vytiahnuť svoj pohlavný úd. Jediný, kto si ich ale všimne je iba chudák revízor a tak sa musia znova títo veselí chlapíci presunúť na internet.  

Neviem, čo sa deje v hlavách takýchto mužov, zrejme to bude zúfalosť zmiešaná s hlúposťou a absolútnou absenciou empatie k ženám. V podstate mi ich je ľúto, aj keď viac možno ľutujem ženy, ktoré ich majú úprimne radi, veria, že im nikdy neublíži, zatiaľ čo oni každý deň píšu cudzím ženám a chvália sa svojim “nádobíčkom”. 

Nechápem, kde sa stratila slušnosť, galantnosť a rešpekt k tomu druhému. Pokiaľ milí páni podržíte slečne dvere, pochválite ju za nový účes alebo za parfum, ktorý sa vám okamžite vryl do srdca a jediné, čo za to od dámy dostanete, je poslanie niekam a 10 minútové bliakanie aká je ona silná a nezávislá žena, pošlite ju na príslušné miesto tiež, váš rešpekt a pozornosť si naozaj nezaslúži. Ale ak robíte niečo, čo druhým príjemné byť nemusí, skúste sa zamyslieť nad tým, keby sa takto niekto choval k vašej dcére. Možno svoj názor a pohlaď na virtuálno nevirtuálne obťažovanie zmeníte.   


Skryť Zatvoriť reklamu