Neočkovaní versus Očkovaní

Písmo: A- | A+

Mám rada facebookové diskusie. Vždy sa tam totiž dozviem veľa vecí, na ktoré by som sama nikdy neprišla.

Napríklad, že princ Harry je pod papučou, Diego Maradona nezomrel, lebo fetoval prvú ligu, ale zabili ho ilumináti, Putin je sexy, Fico nie je zlodej, ale iba obeť zapredaného Sorosa a očkovanie je dielom samotného satana. 

Už sa zabudlo na Floyda a tak sú na rade hádky kvôli očkovaniu. Z obyčajných ľudí s vysokou školou života sa po virológoch, epidemiológoch, sociológoch, právnikoch, sudcoch, tréneroch, politológoch, botanikoch, meteorológoch stali už aj imunológovia. 

Ak ste masochista, rovnako ako ja, nájdite si na Facebooku skupinu s veľmi nevinným názvom “Mír pro všechny”. Podľa názvu to bude určite skupina plná mierumilovných ľudí a lásky, hovorila som si. A ako veľmi som sa mýlila. Skupina sa totiž nezameriava ani tak na svetový mier, ale na protiočkovaciu kampaň. A tak v tomto paralelnom vesmíre nájdete skoro všetko. 

Napríklad, že očkovanie spôsobuje neplodnosť a zmení našu DNA na DNA reptilianov, vakcína je vyrobená z mŕtvych plodov satanistov, ilumináti nás chcú dostať pod svoju kontrolu, aby nás potom mohli komandovať ako vaša svokra a ak sa dáte očkovať, vtiahne vás do pekla sám diabol a uvarí si z vás nejaké fotogenické jedlo. 

Asi najviac sa mi páčil príspevok od pani, ktorej manžel sa dal tajne naočkovať. Vraj by radšej odpustila aj neveru ako očkovanie. Šťastný to muž. Pani hneď ako sa dozvedela túto zdrvujúcu správu, zmobilizovala celú rodinu, švagor okamžite doviezol homeopatiká a následne sa všetci začali modliť ku skrini, na ktorej sa kedysi zjavil sám Ježiš Kristus. Ako fakt. 

Zo skupiny ma po zopár mojich sarkastických komentároch vyhodili a zablokovali. Navždy. Na linku dôvery som kvôli tomu volala iba 3x. 

Neočipovaní ľudia sa vyzbrojili a strmhlav idú do boja proti Billovi Gatesovi, ktorý nemá čo iné na práci, ako sledovať za pomoci nanočipov, čo som dnes navarila 

Hm, teraz mi napadlo, že Soros aj satan začínajú na rovnaké písmeno a majú aj rovnaký počet písmen. Zaujímavé. 

Ale ani očkovaní v zvláštnom správaní nezaostávajú a začali sa posmešne a pohŕdavo vyjadrovať k druhej strane barikády. “Tí druhí” sú podľa nich hlúpi, nevzdelaní, majú IQ zdochnutej dážďovky, po nociach pijú savo a cez deň svoj moč, lebo aj tak nič iné nevedia. A tak sa pomaly ale isto dostavajú na úroveň tej druhej strany, ktorou tak veľmi radi opovrhujú. 

Ani samotná odborná verejnosť nemá na očkovanie jednotný názor. Odborníkmi ale samozrejme nemyslím doktora Bukovského ani profesora Flégra, ktorí sa nasilu pchajú do telky, len aby si zvýšili svoj “strítkredit” (ako by povedal Rytmus) a priživili sa na súčasnej situácií. Nakoniec sa aj tak budú musieť vrátiť k svojim diétam a toxoplazmózam, lebo aj tak nikoho nezaujímajú. 

Najlepší režisér na svete Zdeněk Troška (teda len podľa neho) by o tomto všetkom mohol raz natočiť film. Niečo ako Slunce, seno, debilita. Určite by vyhral minimálne Oscara. Za horor. 

Po tom, čo sa ľudia sťažovali, že ich šikanuje s proticovidovými opatreniami štát, sa začali šikanovať navzájom. Už sa totiž nebojíme nejakého vírusu, ale bojíme sa “tých druhých”. Aj ja sa začínam obávať, že keď sa spoločnosť bude ďalej takto správať, tak nás prestanú nakoniec navštevovať aj tí mimozemšťania. 

Skryť Zatvoriť reklamu