Plačková si nepoplačkala

Písmo: A- | A+

Na Slovensku dostanete za pár gramov marihuany basu, za “kamošenie sa” s ľuďmi, u ktorých nájde NAKA doma 9 kg tvrdej drogy, dostanete stíhanie na slobode a nárast "followerov" na Instagrame.

Zuzana Plačková, existencia, ktorá začínala svoju fenomenálnu kariéru v reality show, potom urobila také malé softporno na známom bielom gauči a nakoniec  po týchto “úspechoch” objavila Instagram. Dokonalý životopis niekoho, kto chodí na plastické operácie častejšia než bežní ľudia po čerstvé rožky. 

V pondelok 27.9 o piatej hodine ráno zaklopala NAKA na dvere tejto známej slovenskej influencerky. Národná kriminálna agentúra k nim, ale na raňajšiu kávičku neprišla. Zobrala ju aj s manželom Reném v putách. Zuzana ako správna influencerka nezabudla na novinárov pri zatykaní kričať, aby jej dali aspoň “follow” a ešte pár hodín po zatknutí si myslela, že sa jedná o skrytú kameru. Ups. 

Spolu s ňou obvinili ďalších 14 ľudí z drogovej trestnej činnosti, ktorá mala údajne trvať od roku 2012 dodnes a okrem drog sa malo jednať aj o zločiny násilného a majetkového charakteru. V uniklom uznesení sa píše, "Zločinecká skupina v zložení T.G, P.Š, M.F, D.L, René Strausz a Zuzana Strausz Plačková, pôsobiaca na území Trnavského, Bratislavského a Trenčianskeho kraja, v čase od roku 2012 až po súčasnosť, vykonávali za účelom zisku, prostredníctvom vytvorenej infraštruktúry osôb, dovoz drogy zvanej kokaín a následne ju distribuovali cez sieť dílerov tejto zločineckej skupiny koncovým užívateľom drogy.  V spise sa píše aj o odpočúvaní.

O deň neskôr jej už úsmev na tvári zmizol a začala o sebe tvrdiť aká je poctivá podnikateľka. Áno, lebo NAKA pravidelne zaklope na dvere baranidlom poctivým podnikateľom. “Dobré ráno, my sme kukláči, môžeme sa k vám pridať na raňajky?” Táto osoba robila len pred nedávnom reklamu na politickú stranu Richarda Sulíka, vraj keď dáte “follow” aj jemu, vyhráte iPhone, písala na svojom Instagramovom učte. Potom sa nezabudla pochváliť ako ju sleduje na Instagrame aj samotný Peter Pellegrini. Ups. 

Jej spoločnosti QUEEN ZP s.r.o sa v roku 2020 zvýšil zisk o neuveriteľných 610%. V čase keď sa podnikatelia modlili k bohu, aby nemuseli svoje prevádzky zavrieť, slečna Plačková chodila po drahých dovolenkách a užívala si oblečenie a kabelky “Luj Vitón”. Ak chcete, aby vám táto veselá dievčina urobila reklamu na svojom 800 tis Instagrame, musíte jej za jednu 15 sekundovú “storku” zaplatiť 1500 eur, teda iba podľa jej vlastných slov. Pokiaľ nejaká firma, toto Plačkovej naozaj zaplatí, odporúčam vedúcemu znovu začať brať svoje lieky.  

Celá táto paráda skončila po štyroch dňoch, keď Plačkovú a jej manžela prepustili z CPZ domov. Stíhaní budú na slobode, aby mohli slobodne ovplyvňovať ďalších “kamošov”, odletieť na Antarktídu a nikdy sa už nevrátiť. Náš milý Kočner musí teraz strašne ľutovať, že nie je influencer, možno by bol už dávno doma tiež.  

Všetci veľmi dobre vieme, ako je na tom slovenské súdnictvo. Nie veľmi dobre. Ak ste ukradli v núdzovom stave v obchode čokoládu, hrozila vám basa, ak ste obvinený z drogovej trestnej činnosti, ste prepustený na slobodu. A tak si Zuzana Plačková bude ďalej žiť svoj americký sen na Slovensku. Alebo možno tá spravodlivosť nakoniec zvíťazí. Alebo možno tento cirkus mal zakryť niečo úplne iné. Ups.  

Skryť Zatvoriť reklamu