AD: "Otvorený list Marošovi Žilinkovi a GP (Dnes blog SME)

(Čas o 20.10 h.): Článok dosiahol 1 852 - krát čítaní a nie je v tabuľke medzi "Najčítanejšie". Môj dnešný blog ...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

(Čas o 20.10 h.): Článok dosiahol 1852 - krát čítaní (Páči sa: 48 - krát) a pritom od rána vôbec nie je v tabuľke "Najčítanejšie" blogy. Hoci o 9.46 h. mal ich podstatne najviac zo všetkých blogov tabuľky (733 - krát čítaní) Preto mal byť suverénne v "Osmičke" na jej prvom mieste. Ale nestalo sa!

Dnes o 20.10 h. mal tento blog súhrnný počet čítaní (1852 - krát) a mal byť na 3.mieste predmetnej tabuľky. Ale zasa nie je!

Pretože je tam namiesto neho môj blog: " V televízii o únose Kováča ml. som bol len nemým aktérom". Lenže môj článok má v uvedenej dobe iba (1117 - krát čítaní).

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pričom dlhý čas bol tento príspevok ako druhý. Preto opodstatnene predpokladám, že po polnoci vypadne z tabuľky hodnotenia, ako sa to už stáva v mojom prípade obvykle. Má to však u oboch predmetných blogov jednu spoločnú vec - rovnako kritický názor blogerky aj mňa na politické dianie u nás. A takýto názor viaceré média dnes neforsírujú, ale skôr zvyknú "podobné úlety" autora(ky) čo najviac obmedzovať.

P.S. Článok som omylom technicky uverejnil až po polnoci,. Preto neviem, či sa mi ho podarí uverejniť hneď.

Jozef Sitko

Jozef Sitko

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  150
  •  | 
  • Páči sa:  1 164x

Mgr. Jozef Sitko (*1935), v rokoch 1968 - 1971 komentátor denníka Smena a zástupca šéfredaktora týždenníka Expres. Z oboch redakcií ho komunisti vyhodili. Až do roku 1989 mal dištanc - zákaz čokoľvek publikovať.Následne založil prvý nezávislý týždenník Slobodný piatok, bol jeho šéfredaktorom. Bol tiež riaditeľom tlačového odboru a poradcom prezidenta M. Kováča. Potom založil Nadáciu Slovak Gold a štrnásť rokov ju viedol.Napísal šesť kníh. Jeho nový titul: Vedieť odísť.V roku 1991 získal hlavnú novinársku cenu Slovenského literárneho fondu a v roku 2000 mu prezident Schuster udelil za celoživotnú publikačnú činnosť štátne vyznamenanie Pribinov kríž III. triedy. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu