AD: "Šokujúce slová Dr. Urbánka, ktorý 20 rokov pracoval pre fi Pfizer, Johnson a iné" (25.9.))

Písmo: A- | A+

Článok je síce argumentmi pravdivý a navonok „odborne“ veľmi presvedčivý. Ale o to viac jednostranne vytvorený, veľmi škodlivý v očkovaní proti historickej pandemickej pohrome sveta.

Článok (presnejšie už blog) napísal autor z Čiech pedantne a erudovane. Hoci jeho pôvodná profesia bola zverolekár. Roky však  pracoval iba v komerčnej sfére gigantov farmaceutického biznisu. Teda nie vo výskume. Preto toto ekonomické a finančné prostredie  osobne dobre spoznal ako finančne najlukratívnejšiu oblasť. No vôbec nie ako jej humanity, ale skôr cynizmu a nemorálnosti. 

Takže do nehumánnych, ľudsky krutých foriem a astronomických ziskov  tohto odvetvia hlboko prenikol a dnes o nich môže erudovane a presvedčivo písať a vydať o ňom svedectvo pravdy. Už ako ich kritik a oponent. Lenže do tohto špinavého kšeftu bývalého živiteľa nemal „zamiešať“ svoj jednostranný omyl či  klam. To,  že vakcíny nepomôžu proti  hrozivo šíriacej pandémii, proti ničivému ochoreniu a státisícovým počtom úmrtnosti.

Podľa autora článku sú to však pre farmaceutické firmy všetko  len účelové, falošné strašenia ako ich  prostriedok na zabezpečenie rozprávkových ziskov.   Zároveň vraj tak ľudstvo dezinformujú a klamú, k čomu im pomáhajú  skorumpované médiá, politici, ba dokonca aj tisíce vedcov u nás aj v zahraničí.

Teda tie médiá a seriózne aj čestné subjekty, ktoré tvrdia opak, že naša záchrana pred hroziacou nákazou a smrťou je práve v čo najširšej a masovej vakcinácii. Áno, aj autor má v niečom pravdu! Ale v podstate (podľa mňa) ide výlučne o jeho jednostranný, neobjektívny názor v rozpore s bežnou realitou, jej rukolapnými a konkrétnymi výsledkami v pomere počtu zaočkovaných a nezaočkovaných (chorých či mŕtvych). Čo však nie sú len hypotézy, účelové tvrdenia či lži, ale celkom reálne preukázané počty a skutočnosť, ktoré by mali vedieť už všetci občania s objektívnym zrakom. 

Zároveň ide  (podľa mňa) o neseriózny a lživý útok na kredibilitu, česť a zásluhy nespočetného počtu statočných vedcov, zdravotníkov, politikov a novinárov u nás či vo svete. Tí spoločne a  na základe vlastných skúseností presadzujú jediné východisko ochrany pred nákazou a smrťou – hromadnú vakcináciu.

Za čo sú neraz osočovaní bezočivými klamármi a ohrozovaní už gangmi   násilníkov z rôznych sociálnych skupín. Treba sa tiež zamyslieť nad tým, komu  z politikov práve pandémia smrti pomohla „zmŕtvychvstaniu“, za pomoci médií v rukách korupčných oligarchov. (O tejto téme píšem aj v blogu: „Jazda smrti pod doménou Fica a Pellegriniho“ (19.9.)   

Skryť Zatvoriť reklamu