Armádny generál Žilinka zavelil: "Smer - Kremeľ!"

"Veď ruská prokuratúra má bohatú tradíciu už od cárskeho nevoľníctva. Aj za vlády Stalina. Takže mi je svetlým vzorom."

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Autor blogu: „Na snímke ide o tajnú porada s najbližšími parťákmi  (na obrázku pod textom). Sprisahanecky sme hútali nad otázkou: Blahorodie, PREČO? Nakoniec sme  vyhútali len  konštatovanie: Aj Ty, Brútus?"

(Jedenásťročná skúsená biela fenka Tina - z pozadia foto neslušne obrátená chvostom - sa o našu diskusiu vôbec nezaujímala. Vraj ju pán generál už v ničom nemôže prekvapiť. Aj keby robil akrobatické kotrmelce.)

Obrázok blogu

 

 

 

 

Jozef Sitko

Jozef Sitko

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  242
  •  | 
  • Páči sa:  3 450x

Mgr. Jozef Sitko (*1935), v rokoch 1968 - 1971 komentátor denníka Smena a zástupca šéfredaktora týždenníka Expres. Z oboch redakcií ho komunisti vyhodili. Až do roku 1989 mal dištanc - zákaz čokoľvek publikovať.Následne založil prvý nezávislý týždenník Slobodný piatok, bol jeho šéfredaktorom. Bol tiež riaditeľom tlačového odboru a poradcom prezidenta M. Kováča. Potom založil Nadáciu Slovak Gold a štrnásť rokov ju viedol.Napísal šesť kníh. Jeho nový titul: Vedieť odísť.V roku 1991 získal hlavnú novinársku cenu Slovenského literárneho fondu a v roku 2000 mu prezident Schuster udelil za celoživotnú publikačnú činnosť štátne vyznamenanie Pribinov kríž III. triedy. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu