reklama

Novoročný vinš a vďaka p. administrátorovi blogu SME

Ďakujem mu., že mi splnil do posledného písmena to, čo som ako vytrvalý optimista včera očakával.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (8)

V reakcii na môj včerajší blog AD: "Otvorený list Marošovi Žilinkovi a GP" som opodstatnene predpokladal, že čitateľsky neprežije viac než jeden deň. Aj keď bol včera dopoludnia na 1.mieste v tabuľke "osmičky" Najčítanejšie. S počtom čítaní za prvý deň (1 178 - krát). Dnes už v nej po polnoci vypadol. Keďže ich dnešný počet nepresiahol desatinu oproti včerajšku. Takže o 11.51 hod.. ich mal spolu 1285 - krát.

Včera ešte pred obedom môj (ešte iba jeden dňový) blog vymenil na čele poradia iný: "Patríte medzi najbohatších ľudí na svete?" Ten však bol zverejnený ešte 24.12.2021. Potom tento článok napriek asi poldňovej prestávke vymenil môj blog na čele tabuľky. Ako už "týždňová . trvalka", ktorá (dnes o 11.51. hod) už získala celkove rekordných. 11. 951 - krát čítaní. Napriek tomu, že má Páči sa: 37 - krát kliknutí..

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zrejme by sa mal pán administrátor znova vrátiť k pôvodne zložitému systému hodnotenia čitateľskej obľúbenosti (karmy) u jednotlivých článkoch Potom by vyskytujúce sa veľké disproporcie medzi počtom čítaní a "Páči sa" dali lepšie zosúladiť. A nemohol by sa aj pre tento dôvod vyskytnúť nejaký chorý "vrták" či kritik. Ospravedlňujem sa čitateľom, že v súčasnom plytkom a rýchlom svete si dovolím byť dôsledným. Ale nejde tu o nejakú moju tvrdohlavosť mať pravdu za "každú cenu".

P.S. (poznámka k tabuľke Najčítanejšie): Nový príspevok Petra Bišča ("Kde a ako docent Plexisklo ...") mal za pomerne krátky čas o 16.15. hod. až 707 - krát čítaní. A preto by mal byť na 2. mieste tejto tabuľky. Ale nie je ani na poslednom! Keďže článok v ten čas druhý má menší počet. Už pred dvoma hodinami mal blog p. Bišča vyššiu čítanosť než blog na štvrtom mieste, ale "počítadlo" to nepostrehlo a ignorovalo. V priebehu dvoch dní ide o rovnaký prípad vážneho Omylu(!). Zrejme čírou náhodou s tým istým obsahovo politickým zameraním proti Smeru a jeho dvojčaťu Hlasu???

Jozef Sitko

Jozef Sitko

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  270
  •  | 
  • Páči sa:  4 309x

Mgr. Jozef Sitko (*1935), v rokoch 1968 - 1971 komentátor denníka Smena a zástupca šéfredaktora týždenníka Expres. Z oboch redakcií ho komunisti vyhodili. Až do roku 1989 mal dištanc - zákaz čokoľvek publikovať.Následne založil prvý nezávislý týždenník Slobodný piatok, bol jeho šéfredaktorom. Bol tiež riaditeľom tlačového odboru a poradcom prezidenta M. Kováča. Potom založil Nadáciu Slovak Gold a štrnásť rokov ju viedol.Napísal šesť kníh. Jeho nový titul: Vedieť odísť.V roku 1991 získal hlavnú novinársku cenu Slovenského literárneho fondu a v roku 2000 mu prezident Schuster udelil za celoživotnú publikačnú činnosť štátne vyznamenanie Pribinov kríž III. triedy. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu