Ospravedlňujem sa za neuverejnenú 2. časť posledného blogu

Písmo: A- | A+

Už dávno som predmetný článok na pokračovanie ukončil. Ale pre tecnické problémy ho dlhodobo nemôžem preniesť z kľúča vo Worde na môj blog v SME.

Až neskoro som zistil, že mi vraj ešte v roku 2018 skončila licencia na využívanie písania vo Worde, ktorý som pri písaní blogov trvalo využíval. Jej obnova je však problematická technicky, pretože môj príliš starý počítač už nespĺňa technické podmienky (vrátane na vyšší operačný systém Windows 10) na udelenie novej licencie. A na kúpu nového počítača nemám zatiaľ dosť peňazí.

Prepísať či vykrátiť ukončenie prvej časti môjho analytického článku o súčasnej tiež "politike" priamo na blog však nemienim. Pomerne veľa času s prestávkami som mu venoval a jeho prepísanie "naraz" by mi taktiež pre zlý zrak dlho trvalo.

Pričom technickú cenzúru mojich blogov od začiatku tohto roku veľmi starostlvo a bezohľadne uplatňuje pán správca. . V čoho dôsledku ich celková priemerná karma postupne upadala z vyše 11.00, aby dnes skončila na NULU!!! "Začarovane" sa stratila ako fantom pri mojom profile, napísaných 109 príspevkov na blog(u).sme.sk.

Svoj deštrukčný prístup zopakoval pán správca aj v prvej časti môjho nedokončeného blogu, keď v prvý deň ráno bol na 2. mieste v tabuľke desiatky "Najčítanejších". Tiež v tento prvý deň od uverejnenia dosiahol 976 - krát čítaní, následne "zázračne" dodnes vyše sto čítaní. Už dlho a bezvýsledne kritizujem stav, že na rozdiel od iných blogov sa moje aktuálne komentáre a články "čítajú" nanajvýš jeden deň. 

Skryť Zatvoriť reklamu