Zákonnosť či spravodlivosť? Že by neaktuálna téma?

Písmo: A- | A+

Som striktne za dodržiavanie platných zákonov a poriadku. Ale iba v právnom štáte. Nie však v korupčno-mafiánskom, ovládanom korupčnou oligarchiou.

Zrejme som už v starobe stratil profesijný „ňuch“ pre aktuálnu tému komentára. Inak by môj 117–tý blog, uverejnený včera pod názvom „Dilema dnes: Zákonnosť či Spravodlivosť?“, nemal na druhý deň o 16.20 h.  (v ére môjho blogovania) najnižší počet čítaní. Teda len 382 – krát pri „Páčí sa“ 14 – krát. Moje asi prehnané „očakávanie“ však rýchlo „schladil“ pohľad na oveľa vyššiu aktuálnosť u viacerých článkov v tabuľke „Dnes – Najčítanejšie“. Musím priznať, že ten môj na ne nemal.  

Dnes o 16.20 h. som si prečítal v tabuľke jednotlivé titulky blogov od zdola nahor. Aby som sa poučil, ako sa má už v titulku a perexe upútať čitateľ na zverejnený článok v blog(u).sme.sk. Napríklad v  poradí deviaty príspevok „Svadba v polovici života“ (len za dnes 511x čítačiek) je oveľa aktuálnejší a neporovnateľne čítanejší  ako ten môj (382x) za temer dva dni. Pričom na tomto čísle príspevok natrvalo a bez zmeny zamrzol. Už vôbec ho nikto nechce čítať asi od obeda. Hoci stále ešte figuruje v prvej polovici stĺpca Politika (nový údaj času 20.05 h.).

Vymenujem z „desiatky Najčítanejšie“ - úspešnejšie a aktuálnejšie blogy, ktorým môj  nemal šancu konkurovať. Tentoraz sú uvedené od vrchu tabuľky:

1.      „Kováčik má šťastie, že nevyrábal mastičky z konope“

3.      „Židovský humor XLIV“

4.      „Pekná stopárka“

5.      „Manažér, riaditeľ, upratovačka, chlap či žena. Na ÁRO je jedno, kým ste, keď vám povedia, otočte sa ritkou, tak sa tou ritkou otočíte“

6.      „Ex Robo čoskoro“

7.      „Rozhodne je k...t, alebo čo má spoločné reforma súdnictva so športom“

8.      „Tatiko temer antiškolár“

9.      „Svadba v polovici života“

Nuž, čo ešte k veci dodať? Zrejme to, čo povedal súdruh Lenin: „Učiť sa, učiť sa, učiť sa ...“  Tak nejako, ako ma kedysi poúčali súdruhovia v socialistickej škole.

Skryť Zatvoriť reklamu