Nie je to len krv kokaín!

Bola som tretiačka na strednej škole a v posledný októbrový večer ma sestra vzala von so svojimi priateľmi. Na druhý deň som napísala tento článok:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Tak už viem, aké to je, byť Mia Wallaceová, alebo Marsellusova ženská, ako chcete...

Včera som bola vonku s dvoma kamarátmi a zahrali sme si SKORO ozajstný mafiánsky večer. Píšem skoro, pretože sme sa na záver nepostrieľali :D

Začalo to tým, že po príchode do krčmy sme spontánne začali hrať scénu, v ktorej sme sa všetci navzájom po mafiánsky hádali. Pilo sa tvrdé, stoličky lietali a schyľovalo sa k bitke. Ak som to správne zachytila, ja som bola „žena jedného z nich, lenže on ma bil a obaja sme boli alkoholici a druhý kamarát ma presviedčal aby som od neho odišla, lebo takého grobiana si nezaslúžim, mala by som si radšej zobrať jeho, lebo on má aj peniaze, aj bazén, aj vilu s heliportom." Skončilo to tak, že chalani sa začali naoko mlátiť, ale nebolo to vážne, vyzerali ako dva malé tigríky.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zvyšok noci som s jedným z tigríkov pretancovala. Hralo Pulp Fiction a my sme dávali originál rezaný králičí twist až do vysilenia. A vtedy som zistila, kto je pre mňa Vincent Vega. Ten s ktorým som v ten večer vyhrala The Twist Contest.

Nič to neznamená, je to len jeden večer, hlúposť nepodstatná pre duchovný rast, ale ja predsa prajem každej žene na tejto zemeguli, aby si to vyskúšala. Aby vždy, keď začuje: „Ladys and gentlemans!" vedela, že si má vyzúvať topánky, pretože na parket ju volá bohyňa v nej. Aby vedela, aké je to byť Marsellusova ženská, byť Mia Wallaceová. A mať svojho Vincenta, môcť si dovoliť nadhľad a krvavý steak spláchnutý päťdolárovým shakeom.

SkryťVypnúť reklamu

Tak ma na záver napadá, že popri tom ako všetky ženy navádzam na tento rituál, mala by som ich aj troška varovať. Tejto vášni sa dá totiž ľahko podľahnúť. Ja som sa napríklad dnes prichytila, že už pár dní chodím v parochni a lá Mia, ibaže modrej a ukrutne sa na tom bavím...No a čo!

Tak veľa šťastia dámy!

Život je nevyspytateľný a nikdy neviete kde skončíte. Niektoré veci sa skončia s posledným pohárom lacného vína a niektoré prežijú aj revolúciu.

Stále trvám na tom, že každá ženy by si mala vyskúšať, aké je to byť Marsellusova ženská a každý by si mal aspoň raz v živote schuti zatancovať králičí rezaný twist.

SkryťVypnúť reklamu

Dnes po niekoľkých rokoch spomínam na ten večer a predstavujem si, koľko takých ma ešte čaká. Včera som bola zaplatiť zálohu na svadobné šaty. Áno, je to on, Marsellus, Vincent, Čangalo a hlavne, Lukáš...

Diana Sixtová

Diana Sixtová

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zingarina, Dianka, pani učiteľka, žabko, Didi, puckár, kocurica. Niekedy schopná robiť zázraky, niekedy neschopná vstať z gauča, niekedy mama medvedica so širokými ramenami, niekedy steblo vo vetre... Asi ako každá žena. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
SkryťZatvoriť reklamu