Tie kruté rána...

Pocit poletovania motýlikov v brušku z nekonečného zaľúbenia je určite oveľa lepší, krajší a znesiteľnejší než ten, skoro ráno po ťažkej, preflámovanej noci... Po takzvaných ťažkých nociach sa ráno nie len,že každý drží hesla ,,Čo si nepamätám to sa nestalo!“ , ale pohľad na fľašu plnú minerálky je na nezaplatenie. Predsa len, k super letným akciám niekedy nesmie chýbať kvapka alkoholu, z ktorej sa postupom času ubiehajúceho večera stáva celý tečúci vodopád.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)
Obrázok blogu

Začal super večer, hudba hrá všetci tancujú a jediné čo dokáže ešte viac rozprúdiť zábavu je alkohol. Niektorí pijú s rozumom iní to šťastie nemali. Väčšinou je začiatok jednoduchý a pozitívny, my sme pánmi nad alkoholom, no bohužiaľ končí sa pravým opakom. Ľudia strácajú kontrolu nie len nad sebou ale aj nad hranicou kedy si povie STOP. Dostávame sa k štádiu kedy sa zábava môže ,, zvrhnúť“ a nasleduje celkom iný priebeh večera než, ktorý by nastal bez použitia toho tekutého potešenia. U človeka sa začnú prebúdzať vlastnosti, o ktorých by ste za iných okolností ani nevedeli. Výrečnosť, agresivita, začína byť nesmierne prítulný či pravdovravný. Často dostáva hlúpe nápady, stráca svoje zábrany, ktoré na druhý deň veľa krát ľutuje.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A potom príde skok. Ráno! To hnusné ráno, ktoré väčšina z nás nemá rado. Otvoríte rozleptané oči a prvá myšlienka, ktorá sa vám ženie hlavou: ,,Kde nájdem nejakú brzdu?“ Prebúdzate sa so suchým pocitom v ústach a to nerátate koľkokrát ste sa už na to sucho prebudili počas spánku. Raňajky? V ten deň si na raňajky väčšina ľudí nechá zájsť chuť a premýšľa, či náhodou babka nenavarila slepačí vývar. Nasleduje záťaž na vaše mozgové bunky, ktoré neboli včera zabité alkoholom a začínate premýšľať čo sa stalo po tom, čo ste dostali ,,OKNO“! Nech sa snažíte akokoľvek nedokážete si spomenúť a práve na to sú tu predsa vaši priatelia. Počúvate rôzne verzie a vám sa začínajú vynárať v mysli neúplné, rozmazané obrazy a spomienky zo včerajšieho večera, ktoré vaša myseľ zachytila. Hneď na to im šplechnete do tváre vetu prečo vám dovolili robiť také hlúposti a nesnažili sa vás zastaviť. Oni vám zasadia ráznu odpoveď, že ste jednoducho boli nezastaviteľní. A vy , aj keď sa akokoľvek snažíte, nemôžete sa ubrániť tomu aby ste im začali nadávať, hoci je to márne a oni vám nevenujú nič iné než len uštipačné poznámky a škodoradostné úsmevy. Vzápätí si však uvedomujete, že napriek všetkému ste sa prebudili doma vo svojej posteli, čo vám vráža široký úsmev na tvár :)

Soňa Škopová

Soňa Škopová

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Niekedy sa jednoducho oplatí riskovať,dokonca aj za cenu, žeby to nemuselo vyjsť...Lebo niekedy to nie je o šťastnom konci, možno je to len a len o príbehu... Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu