Fico je geniálny!

No fakt je to pravda. My si tu naňho kydáme, že robí jednu somarinu za druhou, no on to má naozaj vymyslené na niekoľko rokov dopredu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (13)

Tak napríkladtoľko pretriasaný úbohý druhý pilier. Premiér varuje: ľudia, ratujte sipeniažky, lebo tí zlí kapitalistickí nenažranci Vám ich chcú len zobrať! Keď siuvedomíme, koľko ľudí berie takéto veci vážne, môže sa pokojne stať, že v druhompilieri bude tak málo ľudí (a tak málo peňazí), že ani o niekoľko rokov saneukážu sľubované výnosy a milý Fico bude vtedy ukazovať prstom- Vidíte,ja som to hovoril!

A aj keďzdražie plyn, elektrina alebo čokoľvek, čo majú v rukách „hnusné“monopoly, tak zase môže povedať- ja som hovoril, že to treba všetko zoštátniť!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Teraz mámefungujúcu ekonomiku, ale nebudeme si oči šmirgľovať, s touto verziou „sociálnejpolitiky“ to asi ďaleko nedotiahneme. Lenže keď Robertov euroskepticizmus zmenilsmer a s nadšením začal prijímať Euro a hrnúť sa s hrdosťoudo Schengenu, určite v tom bol zámer zaistiť sa do budúcna. Ak by totižekonomika začala padať, Euro podrží stabilný kurz. Jasné, že by sme to všetcipocítili, ale Eurozóna je predsa len trocha iná kávička ako hospodárenie navlastnú päsť.

Keď označilnovinárov za neprofesionálnych idiotov, poslúžilo mu to ako veľmi dobrá poistkaproti prípadnému „prúseru“. Ak by aj noviny odhalili čokoľvek, premiér by sisvoje obhájil hladko a rýchlo-  veril by Ficovolič tým hyenám? To hádam nie.

SkryťVypnúť reklamu

Takže nie jepravda, že náš premiér je idiot, tobôž nie hlúpy. Je génius. Vypočítavý, alegénius. To sa mu musí nechať.

Ivana Sladkovská

Ivana Sladkovská

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  0x

zoon politikon Zoznam autorových rubrík:  mythbusterstak trochu z iného rohuSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu