Robo, to si prehnal

Náš superobľúbený premiér je majstrom v motaní medových motúzov popod nosy voličov, ale dnes sa asi nechal uniesť, alebo mu už asi dočista drbe. Lebo ja už neviem, ako to inak nazvať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (58)

Na tlačovkeredaktorka Pravdy položila premiérovi otázku ohľadom sociálnej politiky- podľa jehovlastných slov ťažiskovej oblasti politiky vlády- kde sa opäť mohol prejaviť v najlepšomsvetle, ako ho jeho elektorát vníma, ako neoblomného, silného a hlavnesilne sociálne cítiaceho človeka. Ale namiesto toho sa na ňu osopila vytasil sa so 70 rokov starým zaprášeným blahoprajným listom od sestrykoňa brata bývalého majiteľa firmy čo založila Pravdu Hitlerovi.
Ja neviem, či sije premiér sebou už tak istý, že si myslí, že mu toto jeho voliči zožerú, aleboje príliš opitý svojou funkciou. Myslím, že oboje. Ja byť jeho poradcom, poviemmu: „Robo, toto si fakt prehnal.“
A ak totakto pôjde ďalej, jedného dňa SMER (rozumej: Fico) si bude už tak istý sámsebou a taký hrdý, že sa vykašle na svoj „hlboko sociálny program“a aj na svoj brilantný populizmus. V súčasnosti si Fico môže užívaťpohodlie a otŕčať zadok neškodnej opozícii. Stav, v akom sa opozícia(hlavne SDKÚ) nachádza, je priam havarijný. Ak by sa aj koalícia rozpadla, nemákto vyhrať prípadné predčasné voľby- ak vyhrá pravica, nemá šancu vládnuť. Akľavica, tiež by to k ničomu neviedlo.
Možno je tentoprešľap prvou reklamnou chybou. Chýb, ktoré urobil, bolo samozrejme viac, aletreba uznať, že marketing SMERu je dosť dobrý- o tom svedčia preferencie.A ak takých chýb bude viac, pravica má obrovskú šancu vyhrať voľby. Alelen v tom prípade, ak sa dá trochu do poriadku. Donieslo sa mi že SDKÚpripravuje programovú zmenu, takže uvidíme po prázdninách. Ak k tomupridajú kvalitnú prezentáciu a trošku ohnú ten svoj rovný chrbátik, takmajú reálnu šancu zamiešať na politickej scéne karty.

Ivana Sladkovská

Ivana Sladkovská

Bloger 
  • Počet článkov:  18
  •  | 
  • Páči sa:  0x

zoon politikon Zoznam autorových rubrík:  mythbusterstak trochu z iného rohuSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu