Ministerský otrávený pes - šokujúce odhaleňí

Oťapený pes pani T. istý čas hýbau našú politickú scénu. Kúli ňemu sa do nemilosci nášeho pána premjéra dostali novinári. Byly v tem neviňe, alebo skutečne svoje parče natáhli cez pôt a psa sceli otrávit ? Nám sa podariuo získat závažné informácije o temto škandaloznem čiňe a vyspovidali sme čovjeka, kerý sa útoku na ňemý ksicht účastniu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Nic není bíue alebo černé, ale vječšinú šedzivé. Ozvau sa nám čovjek, kerý púsobiu už od počátku tajemňe a neváham použít suovo konšpiratívňe. Prvá esemeska on ňeho byua (citujem) "aby nas neodhalili dalsi bude napisana odzadu". Púvodňe sem ji neprikuadau žádnu váhu ale už další mja zaujaua - "aj mes uivarvto jevonamot asp". Závažnost zdeleňá ako aj sofistikovanost zvolenej komunikácije ve mňe zbudzili záujem a tak nižší (teda pod týmto) zverejňujem interviju s čovjekem zodpovjedným za útok na teho psa.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Jak místo našeho stretnucá ste vybrau šenk U hovada, je vtem ňejaký skrytý význam?

Aňi né. Chodzím sem furt tak to poznám. Ešče by sem snád doplňiu, že to neňí šenk u hovada, ale u ovada, to iba pro presnost.

Možete vysvejtlit mňe a čitatelom občasňíku "Byli - budeme ale nejsme" co vás motivovau k útoku na teho psa? Byu to čin politického nesúhlasu ?

O politiku sa nezaujímam od posledného infarktu a to na doporučeňi svojího obvodňího dochtora. Pochádzam z dedziny známej svojíma psíma špecialitama. Ráz sme tu, (v šenku pozn. red.) kukali správy a v nich spomínali, že pani ministerka vlastňí psa. Podla obrázku sa jednaou o vysokojedlý druh tak sme sa začali s chuapma šengrovat, že do si jako trúfne ho potáhnut a pripravit. Kedže sem mjeu dost pod čepiciu tak sem sa staviu, že to urobím já.

SkryťVypnúť reklamu

Popíšte jak celuá akcia prebýhau.

No na stanici sem kúpiu lístky na vlak, protože se mnú išeu aj tot Francek jak nestraný pozorovatel. V Blavje sme byli jak gule (docestovali friško pozn. red.) ale problém nastau v tém, že sme nevjedzeli ten pes presňe býva. Tak sme sa túlali pod parlamentem, že jako si odchycíme ňejakého poslanca a budeme ho byt dokát nám to nepoví. Našťascí už ten prvý nám na mapje ukázau kam máme ít. Po tem co sme tam dorazili tak vzňikeu vážny problém. Francek sa ožraou a nebyu schopný dále potvrdzovat regulérny prubjeh. Nadto sa ešče pusciu do klobásek s rohypnolem co sem mjeu nachystané pro teho psa. No povím vám žádna stranda. Tak sem prosťe mrskeu zbytek tých klobásek cez pôt temu psovi a Francka sem odvlékeu na stanicu a jeli sme domu. To by tak asi byuo šecko. No skrátka zvrzaná operácia.

SkryťVypnúť reklamu

Dúho ste šak mlčau a nechau ste kydat pána premjéra na neviných novináru, proč?

No víte, ja ich nemám rád. Teda ani novináru ani politikú. A jak sem povidaou po infarkte nemozem sledovat politickú scénu, takže sem sa to dozvjedzeu až nedávno. Ale jak káže čest nesceu sem aby (aj ked to byu zvrzane) sa o temto vyprávjauo jak o novinráskej akcii. No a včil zapuac pivo a púdeci jak slúbius.

Jak z rozhovoru vyplynuo ceúa aféra byua zbytečná a keby pán premjér počkau určite by sa dozvjedzeu týto závažné informácije též.

Rozhovor autorizovaný nebyu protože sa náš zdroj aj s redaktorem sťali a po osmem púdeci zdroj povidau, že nic autorizovat nebude protože ho to suovo jednak uráža a jednak vúbec neví co to je.

Róbert Sláma

Róbert Sláma

Bloger 
  • Počet článkov:  31
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nadsenec v mobilnych technologiach. Po pekle stravenom v J2ME si spokojne uzivam vyhody Android-u Zoznam autorových rubrík:  Mobilna javazahorackeSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
SkryťZatvoriť reklamu