Voľte za svoje mesto a obec

O čom sú tieto voľby? Sú len o tom, kto uchopí žezlo Slovenska a bude z pozície neobmedzenej moci kradnúť? Sú len o tom, či nám 4 roky bude vládnuť červená, či modrá. Takto to isto mnohí chápu, no nie je tomu tak. Podľa mňa v týchto voľbách nevolíme len celoslovensky, ale pripravujeme a predorávame si pôdu pre voľby komunálne, čiže mestské a obecné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

V nich vystavíme definítivne zrkadlo predstaviteľom samospráv miest a obcí. Osobne som zo Starej Ľubovne. Mestečka, ktoré si definitívne zaslúži viac ako má. Zaslúži si víziu, zaslúži si energiu, zaslúži si budúcnosť a tiež si zaslúži zmenu. Zaslúži si zmenu myslenia, prekonanie starých prijatých dogiem a zmenu ľudskú. O tom, či príde nový vietor do plachiet rozhodujeme už dnes. Už dnes povieme áno tomu, či chceme nechať aj naďalej zelenú ľuďom, ktorí nám vládli posledné štyri roky pod zásterou sociálneho a národného štátu alebo dáme postupne priestor budúcim generáciám, neskazeným myslením minulým a s novou silou do boja. Keď budeme dnes sedieť na riti a neprejavíme silu, štyri roky si budeme búchať hlavou do steny. Ak necháme aj naďalej vládnuť trojicu zbojníkov nečakajme rozvoj miest a obcí lebo ten je v ich prípade možný len v prípade ich vyvolených. Nebuďte preto ľahostajní a choďte dnes voliť za rozvoj Vašich miest a obcí.

Aleš Solár

Aleš Solár

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Optimista... veriaci, že aj napriek zjavným účinkom zla všade vôkol je v každom človeku zakopaný aj kúsok dobra. Veriaci človek s liberálnou dušou milujúci slobodu, čerstvý vzduch a svoj región Severného Spiša a Pienin. Momentálne aj kandidát na poslanca do Národnej rady Slovenskej republiky za stranu Sloboda a Solidarita na čísle 56 Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradenéčo prináša život

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
SkryťZatvoriť reklamu