E-shop Pískacie sa chcel pripraviť na expanziu do zahraničia

Písmo: A- | A+

Originálny slovenský výrobca tričiek Pískacie oživuje populárny trend z 80. rokov – veselé pískacie tričká, ktoré šijú lokálne krajčírky.

Zákazníci si ich môžu kúpiť v predajniach, ale aj na e-shope, ktorému sa v posledných rokoch veľmi darilo. Preto sa rozhodli prejsť na modernejší e-shop a zároveň zaviesť ERP systém Money S5, ktorý im zrýchli nielen on-line predaj, ale aj výrobný proces.

„Starý e-shop sme jednoducho prerástli,” povedal majiteľ Pískacie, Marián Németh.

Pískacie nie sú iba klasickým e-shopom, kde si objednáte tričko, ktoré vám zabalia a pošlú. Majú aj svoju vlastnú výrobu, preto pri automatizácii procesov museli myslieť aj na to, aby okrem nového e-shopu zaviedli aj profesionálny výrobný softvér a ERP systém.

„Pri rozhodovaní o dodávateľoch bola pre nás kľúčová modifikovateľnosť a prepojiteľnosť systémov. Potrebovali sme plynulé a čo najviac automatizované preposielanie informácií medzi e-shopom, skladom a výrobou,” popisuje Marián Németh.

>> O tom, či sa im rozhodnutie vybrať si ERP systém Money S5 vyplatilo a ako prebiehal proces implementácie si môžete prečítať v príbehu nášho zákazníka Pískacie.<<

Skryť Zatvoriť reklamu