Špinavá Grendelova hra s odťahovkou

Gábor Grendel, podpredseda hnutia NOVA, začal v poslednom období vehementne bojovať proti odťahovej službe v Starom Meste. Otázka znie: prečo tak zrazu?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Je verejným tajomstvom, že pán Grendel chce v jesenných komunálnych voľbách kandidovať na starostu Starého Mesta. Na akékoľvek otázky týkajúce sa tejto skutočnosti síce neodpovedá, ale jednoducho sa to vie a niektoré jeho aktivity sú toho aj dôkazom.

V poslednom čase napríklad vo svojich blogoch a na facebookovom profile ostro vystupuje proti odťahovej službe v Starom Meste. Je to trochu zvláštne, pretože doteraz sa o túto tému, ako nakoniec ani o ďalšie témy a problémy Starého Mesta nikdy nezaujímal. A o to zvláštnejšie, že sa vie o jeho blízkom vzťahu k majiteľovi odťahovky a jeho rodine. Bývalá Grendelova manželka je totiž najlepšia priateľka so sesternicou manželky Radovana Valenta, majiteľa odťahovky. Pochopiteľne, vďaka tomuto blízkemu priateľskému vzťahu sa pozná s celou Valentovou rodinou. Nie je to podozrivé, že zrazu sa človek, dovtedy úplne nezainteresovaný, začne intenzívne venovať jednej téme, ktorá je v Starom Meste populárna a politicky rezonuje? Hlavne keď sa dozviete, že daný človek má vysoké politické ambície v komunálnej politike...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Podľa môjho názoru tieto skutočnosti jednoznačne poukazujú na to, že pán Grendel začína s politickou kampaňou a potrebuje si očistiť svoje meno. Odťahovanie áut v Starom Meste je téma, s ktorou sa dá dobre populisticky pracovať a osloviť s ňou Staromešťanov, nepríjemnosťou pred voľbami by, pochopiteľne, mohlo byť spájanie mena pána Grendela s odťahovkou a jej majiteľom. A tak vytiahol už teraz do boja proti nej.

Bol by som preto opatrný a pozorne odteraz sledoval aj ďalšie politické aktivity pána Grendela – či taktiež nepôjde len o vybrané témy a v rámci nich snahu očistiť si svoje meno pred voľbami na starostu.

SkryťVypnúť reklamu

architektBA

Jan Sotik

Jan Sotik

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Dokazeme zmenit Bratislavu? Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu