Najľahšie voľby v histórií Slovenska...

Písmo: A- | A+

Je to veľmi a veľmi a ešte raz veľmi jednoduché !!! Sú to skutočne najľahšie a najjednoduchšie parlamentné voľby v celkovej histórií samostatného Slovenska...

Tieto parlamentné voľby sú najjednoduchšie v celej histórií Slovenska ,

Prečo ?

Lebo poznáme výsledky práce všetkých politických strán, ktoré doteraz vládli, alebo boli v opozícií, pretože si menili iba miesta vpredu alebo vzadu !!!

Chcete reálny príklad a zažiť ho na "vlastnej koži", tak choďte do nemocnice alebo vyhľadajte odbornú lekársku starostlivosť !!!

A nezabudnite si so sebou zobrať toaletný papier a niekedy možno aj vodovodnú batériu aby ste si mohli po potrebe umyť ruky...

Ale poďme k veci:

Základné kritérium rozhodovania sa koho voliť v týchto parlamentných voľbách je teda skutočná realita na Slovensku.

Myslím si, že ju nemusím rozoberať, pretože ju žijete každým dňom !!!

A preto je potrebné voliť politické strany a s ním ľudí, ktorí majú ešte veľkú chuť zmeniť Slovensko pre svoje deti či vnúčatá !!!

A sú to všetky politické strany, ktoré majú podľa " platených prieskumov " záujmových oligarchov" menej ako 5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Preto vyberajte iba z týchto politických strán !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ak chcete zmenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja doporučujem Priamu demokraciu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prečo ?

Preto, že chce nahradiť vykorisťovateľský kapitalistický systém nenažratých mamonárov na systém, ktorý si váži človeka ako osobnosť a jeho slobodu a voľnosť vo všetkých jeho rozhodnutiach, bez vplyvu peňazí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skutočne je to veľmi jednoduché!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Porozmýšľajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skryť Zatvoriť reklamu