Deň matiek v „C“éčku

V našom nízkoprahovom dennom centre „C“éčko, na Ciglianskej ceste, sa v piatok dňa 11. 05. 2012 uskutočnilo posedenie pri príležitosti Medzinárodného dňa matiek

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Tento deň je pre širokú verejnosť každoročnou samozrejmosťou. Medzi našou klientelou sa stretávame s problémovými deťmi, ktorých nevhodné a nežiadúce správanie plynie zo zlého rodinného a vzťahového zázemia. Denne s týmito deťmi pracujeme a snažíme sa o prevenciu a nápravu ich patologického správania. A práve deň matiek bol príležitosťou stretnúť sa pod jednou strechou s deťmi a ich matkami. Deti si pre mamičky pripravili básničky a srdiečka. S mamičkami sme si po programe posedeli a prebrali sme s nim ich každodenné problémy. Najvýznamnejším momentom tejto aktivity bol samotný fakt, že mamičky prejavili záujem o svoje deti a našli si čas na spoločne strávenú chvíľu a to je pre tieto deti nenahraditeľné.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Sme radi, že sme mohli ukázať našim klientom, či už malým alebo veľkým, že sme tu pre nich. Rodina je základ, harmónia a porozumenie od matky je najlepším štartom do lepšieho a úspešnejšieho života. Týmto heslom sa v našom centre riadime a neriešime len individuálne problémy klienta, ale snažíme sa o prácu s celou rodinou.

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

Miriama Mališová

Spokojnosť n.o.

Spokojnosť n.o.

Spokojnosť n.o.

Bloger 
  • Počet článkov:  98
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Sme nezisková organizácia, ktorá pôsobí v oblasti sociálnej práce v regióne Hornej Nitry. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu