Odovzdávanie finančných darov

Dňa 3. augusta v mene n.o. Spokojnosť odovzdala štatutárna zástupkyňa našej organizácie, pani Monika Dessuet finančný dar dvom,ťažko chorým detičkám.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Koncom novembra 2011 zorganizovala nezisková organizácia Spokojnosť benefičný koncert Srdce na dlani, ktorý sa konal v Piaristickom kostole v Prievidzi. Cieľom tejto akcie bola pomoc dvom ťažko zdravotne postihnutým deťom, Petronelke a Adamkovi. Čistý výnos z verejnej zbierky, ktorú zaregistroval Obvodný úrad Prievidza, odbor všeobecnej vnútornej správy, dňa 11.10.2011 pod evidenčným číslom 2011/03019-002 bol 959,34 €. Vďaka ľuďom, ktorí sa zúčastnili koncertu a prispeli aj do verejnej zbierky, sa v tento deň mohlo naplniť predsavzatie pomôcť týmto deťom. Šesťročnej Petronelke Hurtišovej, ktorá bojuje s nádorom, bol odovzdaný šek v hodnote 900 € na nevyhnutné zdravotné pomôcky a úpravu domu-kúpeľne. Adamkovi Kmeťovi, ktorý žije život s detskou mozgovou obrnou sme prispeli na zdravotné náklady spojené s rehabilitáciou sumou 60 €.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Odovzdávania sa zúčastnili a deti prišli podporiť aj PhDr. Anna Oberfrancová - riaditeľka odboru sociálnych vecí a rodiny ÚPSVaR Prievidza, Bc. Štefánia Hozlárová - vedúca oddelenia odboru sociálnych vecí ÚPSVaR Prievidza a Ing. Katarína Danišová, vedúca oddelenia peňažných príspevkov na kompenzáciu ŤZP.

Týmto by sme chceli poďakovať všetkým, ktorí podporili dobrú vec, svojou účasťou na Benefičnom koncerte položili srdce na dlaň a nebol im ľahostajný osud týchto detí. Tešíme sa, že aj vďaka dobrým a chápavým ľuďom môžeme pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ďakujeme

Viac o našej činnosti sa dozviete na našom FB/Spokojnosť alebo www.ispokojnost.sk. Všetky príspevky a blogy si môžete prečítať na www.spokojnost.blog.sme.sk.

Skryť Vypnúť reklamu

Bc. Miriama Mališová

Spokojnosť n.o.

Spokojnosť n.o.

Spokojnosť n.o.

Bloger 
  • Počet článkov:  98
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Sme nezisková organizácia, ktorá pôsobí v oblasti sociálnej práce v regióne Hornej Nitry. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu