Fico! Neopováž sa mi siahnuť na peniaze!!!

A myslím to vážne. Naozaj chcem aj touto cestou varovať Fica a jemu podobných, aby prestali tárať nezmysly a hnusným spôsobom klamať ľudí o druhom pilieri. Mám tam svoje peniaze a nemienim o ne prísť len preto, lebo náš premiér sa tak rozhodol. Sú to moje peniaze a ak mi na nich siahne štát, budem hľadať právne cesty.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (157)

Je až neuveriteľné, ako tento socialistický populista s červenou maskou klame. Vraj fondy prerábajú a je to ich chyba!!! A kto im obmedzil investovanie??? Fico! Kto ich spochybňoval a vytváral im administratívne prekážky??? Fico! Každý a aj ON a JEHO prisluhovači veľmi dobre vie, že investovanie nie je krátkodobá záležitosť a že práve volatilita na trhoch je prínosom pre každého investora z dlhodobého hľadiska. Hrozné je, že proti jeho primitívnej lži nik nevie postaviť argumenty, ktoré by pochopil aj jeho primitívny volič. Vážim si každého človeka, ktorý pracuje a viem akceptovať aj iný názor. No toto, čo predvádza náš premiér ohľadom druhého piliera je sprostá lož a hľadanie dôvodov, ako obrať ľudí o peniaze preto, aby ON mohol plátať diery v štátnom rozpočte. Som hrozne naštvaný na všetkých Ficovych voličov, pretože sú to ľudia, ktorí si radšej zakryjú uši a zatvoria oči, pretože je to ďaleko jednoduchšie, ako premýšľať a počúvať argumenty.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Aj na Slovensku totiž existuje niekoľko úspešných schém, ktoré fungujú už viac, ako desať rokov, teda "stihli" investovať počas všetkých kríz od roku 2000 a predstavte si - sú v pluse!!! A viete prečo? Pretože im do toho žiaden FICO nerozpráva! Preto. Lenže On a Jeho nohsledi budú aj naďalej ohlupovať tento národ a skrývať svoje záujmy za ľúbivé vety typu: "ľudia prichádzajú o úspory", "pre ľudí je to jednoznačne nevýhodné", či megalož o zlom investovaní správcovských spoločností.

Je mi zle aj z toho, ako defenzívne sa aj pán Kouřil stavia k celému problému. Jediný, kto je schopný fundovane a aj zrozumiteľne pomenovať problém je Ľudo Kaník, no sám, bez podpory asi nemá šance. To naozaj v tejto republike neexistuje sila, ktorá by konečne vytvorila priestor pre odbornú verejnú diskusiu, kde by sa Fico musel spovedať pred ľuďmi, ktorí ho argumentačne rozoberú??? Veď pri všetkej úcte, ani proti priemerne školenému maklérovi by nemal šancu uspieť!!!

Skryť Vypnúť reklamu

Položme si otázku! Vytvoril už niekto vôbec priestor pre správcovské spoločnosti na to, aby mohli investovať tak, ako velí logika investovania v zmysle smerníc UCITS, v zmysle zákona o kolektívnom investovaní, v zmysle zákona, ktorý upravuje fungovanie dôchodcovských správcovských spoločností? Nevytvoril. Namiesto toho tu nejaký populista, toho času bohužiaľ premiér, tára a nikto nič nerobí. Len do jednej televíziena na pár minút niekto pošle pána Kouřila, ktorý je mierny ako baránok a nevie slušne, ale dostatočne asertívne a jednoznačne povedať pravdu o Ficových klamstvách. Neviem kam toto všetko ešte povedie, no cítim tu vlnu znárodňovania ako v 50-tych rokoch. A to nie je dobré...

Maroš Stanislav

Maroš Stanislav

Bloger 
  • Počet článkov:  10
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Otec troch detí, zaoberajúci sa prácou pre ľudí v oblasti finančného sprostredkovania. Baví ma hokej, ktorý aj s partiou každý týždeň hrávam, tenis, turistika po našich horách a opekačky s priateľkou a deťmi. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu