Ide o skúsenosti, voľte s rozvahou

Pán premiér, po tom, čo nám všetkým oznámil ako je pripravený pre Slovensko, a dokonca aj pre ludí, poukázal na čosi dôležité. Ide však o skúsenosti, voľme s rozvahou. Aké sú naše skúsenosti s Ficom?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Presne tak som sa zachoval v prvom kole a s rozvahou na základe skúseností so všetkými kandidátmi a ich programom som jednoznačne zakrížikoval Rada Procházku.

S pánom Kiskom nemáme žiadne reálne politické skúsenosti. Ja osobne ani žiadne iné, keďže som sa s ním nestretol ano vrámci splátkových spoločností, ani vrámci charity. Sú však ľudia, ktorým vrámci Anjela pomohol, rešpektujem ich skúsenosť.

S pánom Ficom máme všetci tú česť mať politickú skúsenosť. Odborne je bez debaty lepšie pripravený ako Kiska, a na základe skúseností premiéra aj lepšie ako moj favorit prvého kola. Ale máme s Ficom skúsenosť aj inú - že istoty su zatial garantované len vyvoleným, máme skúsenosť s emisou kauzou, so žltými kartami pre ministrov namiesto odvolanie do 3 sekúnd, máme skúsenosti s bozkavaním sa s bossom justičnej mafie, máme skúsenosť s nevysvetlitelným pobytom na byte na Vazovovej, máme skúsenosť s mýtnym tendrom, s hlasom podobnym Ficovi a prostriedkami zarobenymi vlastnou hlavou a mnohé iné.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ide o skúsenosti, voľme s rozvahou! Moje skúsenosti s Ficom ho doslova diskvalifikujú a svoj hlas v druhom kole dám Kiskovi. A ktovie, možno sa rýchlo naučí byť aj dobrým prezidentom (snáď to nebude ťažšie ako sa byť anjelom).

Stanislav Havran

Stanislav Havran

Bloger 
  • Počet článkov:  124
  •  | 
  • Páči sa:  0x

jednoducho zvláštny živočích Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradenéPríbehy Zvláštneho živočícha

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
SkryťZatvoriť reklamu