Zodvihni sa Slovensko, bojuj za svoju budúcnosť!

Snažím sa v sebe potlačiť hnev, ktorý ako občan tejto okradnutej krajiny cítim. Snažím sa nehanbiť za to, čo nám a našim potomkom títo arogantní ľudia, ktorí prichádzajú do politiky zarobiť milióny, urobili.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Všetci sme si pozreli video, v ktorom minister financií debatuje s generálnym prokurátorom ako pouličný chuligán a on si ho pri tom nahráva skrytou kamerou vo svojej pracovni. Debatujú zvesela o zlodejinách vrcholových štátnych politikov, ako by šlo o kšeftíky adolescentnej sídliskovej bandy. 

Minister financií a generálny prokurátor. Minister financií! a generálny prokurátor!...

Jeden mal držať vo svojich rukách najpevnejšie ako sa dá opraty peniazom a ten druhý zákon.

Majú to byť ľudia, voči ktorým máme rešpekt. Máme si ich vážiť za poslanie, ktoré na svojich pleciach niesli. Pretože ich mená budú v dejepisoch.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Snažím sa v sebe potlačiť hnev, ktorý ako občan tejto okradnutej krajiny cítim. Snažím sa nehanbiť za to, čo nám a našim potomkom títo arogantní ľudia, ktorí prichádzajú do politiky zarobiť milióny a nie robiť službu ľuďom, urobili. Okrem toho, že si neviem predstaviť, o koľko nás všetkých asi dokázali všetci „počiatko-kaliňákovci“ obrať, ako historik sa neviem zmieriť s tou špinou, akou zaniesli naše vysoké štátne funkcie. Pritom už ako milionári do politiky vstupovali.

Masaryk, Štefánik a Dubček sa musia obracať v hrobe. 

Mohol by som napísať stovky riadkov o tom, ako veľmi týmto ľuďom záležalo na krajine, v ktorej žili. Ako bola pre nich ČESŤ svätá. Našu minulosť všetci poznáme. Je v dejepise. Namiesto toho napíšem pár riadkov o budúcnosti. Tá tam ešte nie je. Ešte ju môžeme ovplyvniť.

SkryťVypnúť reklamu

V tej mojej budúcnosti bude jasný postoj. Vrátiť slovenskej ľavici Dérerovskú a Dubčekovskú úctu a slušnosť. Urobiť všetko preto, aby rozmaznaní milionárski chlapci zo sídliska prestali našu krajinu pokladať za svoj piesoček na hranie. Aby po ich zlyhaniach ľudia dali možnosť vzplanúť novej slušnej ľavici. A tiež, aby zákon v tejto krajine platil rovnako pre všetkých. Aby sa to známe „Padni komu padni“, ktoré tak radi chlapci používajú, do bodky naplnilo.

V mene všetkých slušných ľavičiarov

Stano Mičev

predseda strany SOLIDARITA – Hnutie pracujúcej chudoby

Stanislav Mičev

Stanislav Mičev

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Celý svoj profesný život som zasvätil histórii 2. sv. vojny. Niekoľko rokov som bol živnostníkom, pôsobil som ako riaditeľ odboru kultúrnych aktivít, múzeí, galérií a knižníc na MKSR, od roku 2006 pôsobím ako riaditeľ múzea SNP. Som predsedom politickej strany SOLIDARITA - Hnutie pracujúcej chudoby Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu