Děkujeme, pane Labudo

Marián Labuda nepatrí a nikdy nepatril k mojim obľúbeným hercom. Po tom, ako som si cez víkend pozrel talkshow Jana Krausa na ČT som sa v tomto tvrdení uistil na 100%. Neberiem mu jeho názor o rozdelení Slovenska a Čiech, je demokracia a každý môže vysloviť svoj názor. Neberiem mu ani jeho herecké nadanie, ak ho vôbec má, je to vec názoru...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (230)

Z rečí, ktoré Marián Labuda narozprával sa mi urobilo grcmo. Marián Labuda je Slovák, teda aspoň si myslím, že to má napísané v občianskom preukaze. A tam aj jeho slovenskosť končí. Zaliata v karte jeho identity, ktorá sa stratila rozdelením Slovenska a Česka (myslím identita, nie karta :-D)

Nevadí mi, že Labudovi sa páči čeština, aj mne sa páči. Nevadí mi, že si chce nechať epitaf čítať v češtine, je to jeho vec. Čo mi vadí?

Pán Labuda si uťahuje z národa, z ktorého vyšiel. Nevravím, že sme národ, ktorý má byť tým najpyšnejším na svete, ale trocha hrdosti v sebe nosiť môžeme a aj nosíme (sme majstri sveta v hokeji:-D). Srandičky o preberaní si jeho osoby na hraniciach z českej do slovenskej sanitky (reči okolo toho), o tom, ako mu tu ľudia prajú aby išiel do basy (...zvážte sami) atď...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Marián Labuda sa sťažoval Janovi Krausovi, že tu na Slovensku sa k nemu správame zle a že v Čechách je obľúbený, a že tam požíva autoritu, rešpekt a ľudia v Čechách ho majú radšej..... Pán Marián Labuda, čudujete sa tomu? Ohovárať vlastný národ hneď v prvej českej dedine za hranicami...Ale ako som čital v jednom rozhovore s vami, rád vraciate pľuvance.

Pritom je to také jednoduché. Ak sa tu k vám správame zle, hranice sú otvorené. Ak sa tu k vám správame zle - napadá ma veta, heslo: „Každému podľa zásluh".

Nemám vás rád pán Labuda a nevadí mi, že už ani vy mňa.

Stano Hrebíček

Stano Hrebíček

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Neviem, ak to zistim, napišem. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu