Slovenská reklama

Neznášam reklamu. Hlavne tú, ktorá mi preruší rozpozeraný film na nekonečný seriál ba až telenovelu. Aj napriek tomu, že reklamu neznášam, neprepínam a snažím si robiť prehľad aj v tejto oblasti. Dospel som k tomu, že slovenské reklamy sú fádne a nudné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (16)

Je to šok, keď po reklame na zahraničné pivo, ktorá má šťavu, nápad a vtip príde vzápätí reklmama na slovenského operátora, ktorá je proste nudná, fádna, bez nápadu a vtip sa o ňu ani neobtrel. A ak aj snaha bola, bola tak neskutočne chabá, že z toho až hlava bolí.

Možno je to len môj postreh, nechcem nič riešiť, ale možno by sa mali niektoré "reklamné agentúry" zamyslieť, či honorár, ktorý zoberú je hodný námahy, nápadu a prevedenia.

Jedna vec mi len nejde do palice. Ak zadávatel reklamy príde do agentúry a tam mu pustia reklamu, ktorá je proste nezaujímavá, ba niekedy vyslovene trápna, ako reaguje?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ukecajú ho, že je to fantastický reklamný ťah? Alebo je v takom šoku, že sa nezmôže na slovo?

Neviem. A myslím, že ani niektorí zadávatelia nevedia, lebo to, čo sa niekedy v reklamnom bloku objaví, by za normálnych okolností končilo na reklamnom smetisku...

Stano Hrebíček

Stano Hrebíček

Bloger 
  • Počet článkov:  3
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Neviem, ak to zistim, napišem. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
SkryťZatvoriť reklamu