Prehru Babiša naša "alternatíva" veľmi pozitívne nevníma

Písmo: A- | A+

Spravodlivé, nezmanipulované parlamentné voľby sú výsadou slobodného sveta. Sú nádejou na zmenu a opätovnou maturitou demokracie.

Či a ako sa táto zmena pretaví do skutočnosti, priamo súvisí s aktuálnym nadstavením spoločnosti, ktorá vhodením hlasovacieho lístka do urny priamo otáča provu smerovania štátu.

Prehra Andreja Babiša v Českej republike jasne ukázala, že sa spoločnosť vie napriek zložitej dobe zomknúť proti populizmu, oligarchii a mocenskej manipulácii. Je veľkým pozitívom, ak sa čapí hnízda, odhalené offshorové transakcie, vplyv vo vlastných médiách, nestali pre pandémiou ťažko skúšaných voličov mainstreamom. Česká republika sa zhlboka nadýchla čerstvého vzduchu, no nádej a kladnú odozvu neprejavujú všetci. V demokracii má každý právo na vlastný názor no nemôžeme azda čakať od tých, ktorí sú skoro vždy proti všetkému, kladnú odozvu. Naša "alternatíva" jazykom sebe vlastným komentuje vývoj v ČR nasledovne :

  • portál INFOVOJNA - České voľby vyhrali ortodoxní sluhovia Bruselu, kovid-obmedzení a klimatického chaosu slúžiaci EÚ a globalistickej agende. Ich zdieľaný článok z ČR nás upozorňuje - globalisti dosiahli výťazstvo vo voľbách a Sórošova operácia Pandora Papers odobrala Babišovi pár percent. ČR čaká posun k progresivizmu a neomarxizmu podľa modelu Slovenska.

  • Eduard Chmelár - Česko smeruje k politickej nestabilite. Česká republika sa v priebehu hodín zmenila na "spolustan" a výsledok volieb predstavuje čistú katastrofu.

  • Tomáš Taraba - Česko prejde rovnakým bordelom ako Slovensko.

  • Hlavné správy - Česko čaká vláda prozápadnej pravicovo-liberálnej koalície a čo to bude znamenať pre Vyšehradskú štvorku ?

... a tak ďalej

Nádej v slušnosť, spravodlivosť, právny štát, má ČR iba vo svojich rukách a ja im napriek tejto proti-európskej propagande želám, nech sa tá nádej a volanie po zmene premietnu v skutky politikov, ktorým vložili do rúk dôveru

Skryť Zatvoriť reklamu