S každým koncom je tu aj nový začiatok

Leto skončilo a spolu s jeseňou prišla i pochmúrna nálada. Potom nás zima prepadla tuhá a chladná. Nasledovala jar i s našimi prosbami a ani sme sa nenazdali a už klope znova na dvere to naše zbožňované leto.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)
Obrázok blogu

Nechce sa mi veriť,že ten rok tak rýchlo ubehol a že znova zažívam tie isté pocity ako pred rokom.
Jediné,čo viem naisto,že mi bude ľúto.Školský rok sa pomaly ,ale isto končí a začínam si uvedomovať,že s blížiacim sa koncom preživam posledné dni so svojimi najlepšími kamoškami.Sú to neskutočne milé a krásne baby,s ktorými sa delím o radosti ,ale aj starosti každého dňa.Na naše bohužial nešťastie bývame ďaleko od seba,čiže stretávať sa počas dní voľna je ťažké a nehovoriac o lete.Každá z nás troch má buď brigádu alebo milion ďalších iných záležitostí.A tak sme sa rozhodli ako znak rozlúčkového gesta,že strávime dva dni a dve noci pod holým nebom na známom feste.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou


Tešim sa,ale aj nie,pretože nemám rada lúčenie a nie to ešte konce.

Neviem ako vy,ale pre mňa leto znamená určitý druh slobody vo všetkom,čo robím.Jednak oslobodenie od školských povinností,ale na druhej strane zbavenie sa akýchkoľvek ťažiacich vecí.
Leto je pre mňa a vždy aj bude jedno z nakrajšich období v mojom živote.Leto pre mňa predstavuje zamilované romance,večerné prechádzky pri jazere,nádherný pohľad na nočnú oblohu,len tak ležať na tráve s kopou kamarátou a s hlavou ponorenou v oblakoch či dokonca tancovanie v daždi.

Jednoducho to milujem.Milujem tú dokonalosť a zároveň takú jednoduchosť.Milujem na ňom každučkú drobnosť . S každým jeho koncom očakávam ďalši jeho začiatok.Leto je preklínaný milenec ženy ,ale zároveň verný spoločník muža.

SkryťVypnúť reklamu

Čo viac dodať?

A tak dúfam a verím v to,že leto nám prinesie neskutočné zážitky spolu s úsmevom na tvári,ktoré sa nám vryjú do pamäti a opätovne nás budú prepadať v situáciach,kedy hlava o tom nebude mať ani tušenia.

Ale otázkou zostáva,čo leto prinesie a naopak,čo nám vezme.

Stela Berecova

Stela Berecova

Bloger 
  • Počet článkov:  17
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Život nie je o tom, aby sme vždy získali len tie najlepšie veci, či dosiahli pocit víťazstva. Naučiť sa byť šťastný s tým, čo nám život ponúka, i keď toho možno na pohľad nie je veľa, je omnoho ťažšie, ako zapáčiť sa niekomu alebo pridať sa na stranu silnejšieho. :) Zoznam autorových rubrík:  Puzzle môjho životaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu