Prečo som zastavil obnovovanie predplatného?

Ako môže predplatiteľ zatriasť sebavedomím redaktorov denníka, ktorý finančne podporuje?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (10)

Šefredaktorka Beata Balogová sa nedokázala ospravedlniť čitateľom a predplatiteľom za to, čo predviedli jej zamestnanci Tkačenko s Ondřejíčkom na sociálnej sieti a oni sami následne skôr hľadali len výhovorky namiesto chlapského ospravedlnenia. Aký kvikot by zaznieval z pera redaktorov SME, keby sa niekto naviezol do inéj komunity, či náboženstva spôsobom ako to urobili títo dvaja ľudkovia? Ako dopadla Martina Šimkovičová, keď sa súkromne na sociálnej sieti vyjadrila kriticky ku konaniu istej komunity?...Skončila.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SME dlhodobo nie je mojim šálkom kávy. Ale je dobré čítať aj tých s ktorými nesúhlasím.

Naposledy, keď sa komentátori, či redaktori SME vyhranili tu, tu, či tu voči pre Slovensko tak potrebnej inicitíve "Hovorme spolu", čim v našej mladej demokracii odmietli vôbec formát diskusie, kde by sa vládou nominovaní odborníci stretli s činne kompetentnými odborníkmi. Pričom som presvedčený, že jedine hľadanie riešení medzi činne kompetentnými vo vzájomnej oponentúre predložených riešení pod dohľadom verejnosti môže priniesť tie najlepšie riešenia v ťažkej situácii, v ktorej sa Slovensko nachádza. A nielen ohľadom Covidu.

Skryť Vypnúť reklamu

Spomenuté skutočnosti ma priviedli k rozhodnutiu, že jediným zásadným postojom čitateľa, predplatiteľa, ako rozhodne prejaviť svoj nesúhlas, môže byť len stopnutie predplatného. A už si len kladiem otázku, koľko by nás muselo byť, aby to SME pocitilo?

René Števánka

René Števánka

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  24x

Som tak ako Vy volič, daňový poplatník, ktorému nie je ľahostajné aké Slovensko zanecháme našim deťom. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu