Zvieracie peklo v Číne

Práve mi na tento národ padajú na jazyk odporné nadávky a slová plne hnusu. Cítim nesmiernu zlosť a som v úplnom šoku. Nikdy som nič podobné nevidel, dokonca ani v najhoršom horore. A pritom sa tam utrpenie týchto nevinných bytostí každodenne deje.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (116)
Obrázok blogu

Vždy som vedel že zaobchádzanie so zvieratami v Číne nie je ružové ale toto by mi nenapadlo ani v zlom sne. Po zhliadnutí niekoľko nechutných, zvrátených ale bohužiaľ pravdivých videí neviem čo si mám myslieť o tomto národe.

Ako môže nejaká ľudská bytosť zaživa sťahovať zviera kričiace o pomoc z kože pre predaj kožušín? Ako ho môže nehať zatvorené v malej klietke a nechať ho pozerať sa na toto hrozné divadlo a dať mu hrozný pocit toho že ho to onedlho čaká? Ako môže zviera stiahnuté z kože nechať pohodené živé v krabici a ponechať ho dlhej a bolestivej smrti?

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Príšerne som sa cítil aj vtedy, keď som pozeral video natočené na usporiadaní súťaže, kto rýchlejšie zabije a pripraví zviera na konzumáciu, aj za cenu že je živé. Nešlo o nejakú krytú súťaž, ale o masové podujatie na štadióne!!!

Bolo nechutné pozerať ako sa tam tí ľudia chichotajú nad rybou ktorá bola zaživa usmažená a uždibujú si z nej kúsky paličkami a ona ešte pritom žije, hýbe žiabrami..pozerajú na to svojou nehybnou tvárou bez súcitu a bez akejkoľvek mimiky.

O psíkoch zavretých v extra malých klietkach kde s nimi zaobchádzajú ako s neživým tovarom a porcujú ich tam polo živých ani nemusím hovoriť. Ani o psích farmách kde sa psi chovajú za cielom konzumácie v podmienkach ktoré nepotrebujú koment.

Skryť Vypnúť reklamu

Áno, nesmierne ľutujem že som to videl lebo ma bolí že s tým nemôžem nič spraviť ale za to viem že Miletičovu dlho nenavštívim, síce viem že sa u nás tieto veci nerobia ale momentálne mi je akákoľvek súvislosť s Áziou či Čínou odporná. Viem že nie všetci sú takí ale v tomto článku sa ani nesnažím byť objektívny lebo píšem čo práve cítim.

To ale nemení to fakt že podľa mňa sú Číňania krutým národom ktorí ani nie sú hádam ľuďmi, ale strojmi ktoré nemajú city a prežijú všade a všetko. Paradox je ten, že sú krutý aj sami k sebe.

Jednoducho nechápem ako to môže nejaký človek spraviť a aj to že sa kruté zaobchádzanie so zvieratami sa u nich neeliminuje a je bežné k videniu. Pre mňa to boli surové zábery a pripadalo mi to ako bolestná mašinéria smrti bezmocných bytostí obkolesená pozerajúcimi sa Číňanmi. 

Skryť Vypnúť reklamu

Nie som rasista, nemám nič proti nim ako inému národu ale mám dosť proti tomu ako surovo zaobchádzajú so zvieratmi. Ak je v ich kultúre tradičné jedenia psieho mäsa, prosím! Ale zaživa sťahovať z kože či konzumovať zviera nie je podľa mňa normálne. 

Ak je pravda že Čína sa raz stane svetovou veľmocou, tak dúfam že vtedy ja už nebudem žiť.

Pre tých čo chcú vidieť tie surové zábery, tu je link.

Ale vopred upozornuje že nie sú vhodné precitlivých ľudí..vlastne pre nikoho z nás.

http://cafe.loveme.cz/video/cinska-farma-na-kozesiny-sokujici-video/

http://cafe.loveme.cz/video/jidlo-ktere-zije-sokujici-video/

Almir Strinič

Almir Strinič

Bloger 
  • Počet článkov:  13
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som študentom psychologie na UK, 22 rokov. Zámerom mojich blogov je prispieť k pluralite názorov vlastným pohľadom na spoločenské a kultúrne dianie okolo nás Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu