Dievčatá z autosalónu Frankfurt IAA 2017

Autosalóny už dávno nie sú len o autách, ale aj o dievčatách. Avšak aj tu sa menia pravidlá a trendy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Ak ste niekedy boli na veľkom svetovom autosalóne, ako je napríklad práve prebiehajúci Frankfurt (International Motor Show Germany), tak ste si isto všimli, že dievčatá pri autách už netvoria len akýsi "módny doplnok" alebo "kus mäsa opretého o kapotu" (ako vravia niektoré individuá). Je tu badať snaha posunúť spojenie aút a hostesiek na vyššiu úroveň, keď väčšina z nich o nových modeloch skutočne niečo vie (niektoré ale nemajú v náplne práce sa s nikým baviť). A väčšinou aj dostanete relevantné informácie, preto často môžete vidieť tablety v ich rukách. Zabudnite na vulgaritu a potrebu šokovania nahotou, toto sa na podobne zameraných prestížnych automobilových podujatiach už nenosí. Teda minimálne na západ od nás.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Pozrite si teda v priloženom videu, aké dievčatá môžete na aktuálnom autosalóne Frankfurt IAA vidieť. Je to "work safe" :)

Peter Šturdík

Peter Šturdík

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Tvorím videoblogy s vlastným automobilovým obsahom, ktoré sústreďujem na stránke www.volant.tv Zoznam autorových rubrík:  Automobilový video blogNezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
SkryťZatvoriť reklamu