Na rovinu: to už nám vážne všetkým šibe?

Kiska je v kampani rok a pol, a kto chce, pozná jeho názory. Nie je to žiadny filozof, ani geniálny mysliteľ. Je to normálny rovný chlap, ktorý dokázal vybudovať fungujúci biznis. Zamestnával tisíce ľudí, a pomohol stovkám tisíc ľudí - medzi nimi aj mne - kúpiť si, čo potrebovali, a na čo nemali peniaze v časoch, keď na nás štát aj banky zvysoka kašlali.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (175)
Obrázok blogu
(zdroj: Shooty)

V tom čase Fico, ako jediný opozičný politik, sedel v parlamente počas "noci dlhých nožov" a dobre sa od Mečiara kadečomu priučil.

Potom Kiska založil Dobrého anjela a pomohol viac ľudom, akým my tu všetci dohromady kedy pomôžeme.

V tom čase Fico zúročoval naučené, a spolu s Mečiarom a Slotom doslova prežrali rekordný hospodársky rast, ktorý sa uz nikdy nezopakuje! V tom čase narástla nezamestnanosť na 14%. V tom čase zadlžil Slovensko ako nikdo naokolo. V tom čase zharabinizoval justiciu, a vo veľkom sa podieľal na zdokonaľovaní systému privatizácie eurofondov.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Alebo si na to už nepamätáme??

Tak o čom sa tu bavíme! Ten istý Fico, ktorý celý život žije zo štátneho zabezpečenia, a nedokáže pomôcť ani tomu, komu to falošne sľúbi v Modrom z neba (sic!), leje vedrá špiny na Kisku, a ako sledujem, väčšina novinárov to po ňom opakuje ako retardovaní, a medzi svojimi priateľmi v statusoch čítam šialenosti typu, že by mal Kiska odstúpiť a dať šancu Prochazkovi.

Vážne nám už všetkým šibe???

Sadáme na lep Ficovej ŠtB-áckej propagande. Kto sleduje napr. debaty na TA3, sleduje Pravdu a porovnáva si to s vyjadreniami premiéra, musí mu byť nad slnko jasné, že toto celé je režírované z pozadia a cielene. Sadáme na lep, aj tí, čo sa považujú, že sú "nad vecou" zrazu váhajú, ako keby sa dal Kiska a Fico porovnávať! Nedajú sa! Sadáme na lep, a celá smeracka cháska sa len dobre smeje!!! Keď pochybujete vy, čo si mysite, že sa deje u vašich rodičov? Na vidieku? Tam sa to bude celé lámať.

SkryťVypnúť reklamu

Kiska nie je dokonalý. Ak chcete dokonalého kandidáta, kandiduje nabudúce sami. Jedno viem však určite - jeho zvolením dokážeme, ze nám este uplne nešibe.

Fico je zlo. Asi menšie, ako svojho času Mečiar, ale je. Poznáme ho 20 rokov, posledných skoro 8 je premiérom, najsilnejším mužom krajiny. Vieme, o koho ide, vieme, pred čím uteká, zbabelec, vieme, že si chce predĺžiť politický život, ze chce dovoliť vláde jednej strany naďalej zadlžovať beztresne Slovensko a na úkor našich deti zalepovať ľuďom oči almužnami.

Tak prestaňte, preboha, s týmito hlúposťami!

Sveťo Styk

Sveťo Styk

Bloger 
  • Počet článkov:  409
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Človek, ktorý sa snaží hľadať rovnováhu a mať oči otvorené... Zoznam autorových rubrík:  HudbaFotkyKnihyKoníčkyPolitikaOd spriaznených dušíPudlíkovinyPostrehySlotenskoSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

59 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
SkryťZatvoriť reklamu