Sklamanie!

Písmo: A- | A+

Pozerám jak puk na dnešnú tlačovku pánov Kisku a Procházku. No, skutočne grandiózne finále kampane! A otvorene - už ma to celé začína unavovať!

Ja viem, že Radovi a Milanovi voliči nie sú ovce! Ale je medzi nimi kopec takých, čo o Kiskovi stále pochybujú. Poznám takých ja, poznáte takých vy. Netvárme sa, že to tak nie je!

Ja viem, že obaja už vyjadrili Andrejovi Kiskovi podporu. Ale práve pre skupinu váhavcov je dôležité počuť jasný a zrozumiteľný signál. Opäť a znova, na plné pecky! Taký, ktorý spolu s nechutnou ficokampaňou spôsobí, že napriek nie 100% presvedčeniu (lebo hľadáme supermana, prípadne vlastný obraz v zrkadle, že?!?) prídu v sobotu k urnám a hodia to tam. A netvárme sa, že to tak nie je!

Lebo tu sa hrá o tých pár percent ľudí, ktorí môžu rozhodnúť. Tieto ŠtBácke taktiky na znechutenie ficových nevoličov, liatie vedier špiny na Kisku, sú presne o tom! Znechutiť, rozhádať, aby pár percent zostalo sedieť v sobotu doma. A netvárme sa, že to tak nie je!

Kto má pochybnosti, nech si zapne hlásnu trúbu súčasnej moci, TA3, a pozrie sa na interpretáciu tohto nepodareného vystúpenia.

A preto som šokovaný tou amatérčinou, čo dnes páni vyprodukovali. Neviem, kde to zlyhalo, či pochybil volebný štáb, alebo je za tým naozaj len ješitné ego neúspešných kandidátov. Ale - toto je vyjadrenie podpory? Toto je signál nerozhodnutým? Toto je ten boj o hodnotovo iné Slovensko? Toto je ten grandiózny finiš, kde sa aj so zaťatými zubami treba postaviť za jednoznačne dobrú voľbu, oproti tej hnusnej, skorumpovanej a páchnucej po klamstve? Kde sú bilbordy s jednoduchým odkazom? Kde sú Procházka s Kňažkom, trebárs aj s Hrušovským? Mali stáť dnes za Kiskom, spolu s desiatkami ďalších osobností, ktorým osud Slovenska nie je ľahostajný, a majú po zuby tejto arogantnej rabovačky a morálneho relativizmu v podaní Smer-u!

Mali dať jasný signál, všetkým nám, ale hlavne tým váhajúcim.

Som sklamaný! Zobuďme sa, vážení, z tejto letargie, inak tých pár percent rozhodne.

A netvárme sa, do kelu, že to tak nie je!

Skryť Zatvoriť reklamu